Przepiękne kolorowe patery, miski i talerze, każdy ręcznie zrobiony, jedyny taki na świecie. Kupując wybraną przez Joanną Brodzik ceramikę artystyczną w Westwing.pl, pomożesz podopiecznym fundacji SYNAPSIS. Nie zwlekaj, kampania rusza 1 października o godz. 19.00 i trwa tylko 4 dni, a każdy przedmiot to unikat. Drugiego takiego samego nie znajdziesz!

1 października o godz. 19:00 rozpoczyna się czterodniowa charytatywna kampania na rzecz osób z autyzmem, podopiecznych fundacji SYNAPSIS. Unikalne, kolorowe patery oraz zestawy naczyń, które można kupić na Westwing.pl, wybrała Joanna Brodzik. Wszystkie naczynia aktorka opatrzyła swoim autografem, a cały dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji.

- Już kolejny raz współpracuję z SYNAPSIS i bardzo się cieszę, że mogę choć trochę pomóc podopiecznym fundacji. Pracownia Rzeczy Różnych to wspaniała inicjatywa, a przedmioty wytwarzane przez osoby z autyzmem są po prostu przepiękne. Wybieranie naczyń ceramicznych do charytatywnej kampanii sprzedażowej Westwing było dla mnie prawdziwą przyjemnością - powiedziała Joanna Brodzik.

To wyjątkowa okazja, by kupić wyjątkowe przedmioty - ceramikę artystyczną stworzoną przez dorosłe osoby z autyzmem, pracujące w Pracowni Rzeczy Różnych - ośrodku terapii pracą w Wilczej Górze pod Warszawą.

W każdej takiej ceramicznej paterze, talerzu czy misce zaklęte jest piękno, ale też wiele godzin pracy, niezwykłe zaangażowanie i wrażliwość autora. To po prostu ceramika z sercem dla ludzi z sercem.

Warto więc zrobić sobie lub komuś bliskiemu taki prezent, jednocześnie pomagając podopiecznym fundacji SYNAPSIS.

źródło, zdjęcia i film: Westwing