Sztuka na rozgrzewkę w długie jesienne wieczory? Świetny wybór!

Wystawa w warszawskim Traffic Clubie to spotkanie z naprawdę energetycznym malarstwem współczesnych polskich artystów.

Wystawę Teraz Obraz zorganizowały GaleriaOK, Galeria VS oraz Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków (OW ZPAP). Większość twórców zrzeszona w OW ZPAP na co dzień współpracuje z internetową GaleriąOK.

Teraz pojawiała się okazja, aby w realu obejrzeć prace takich twórców jak: Tomasz Awdziejczyk, Marek Ałaszewski, Jolanta Caban, Edyta Dzierż, Joanna Gołaszewska, Róża Kordos, Marek Kwiatkowski, Franek Ledóchowski, Joanna Mrozowska, Iwona Ostrowska, Krzysztof Pająk, Krzysztof Rapsa, Marek Ruff, Mariusz Stanowski, Marcin Sutryk, Anna Trochim, Laura Wasilewska, Janusz Wojnarowski, Jarosław Wójcik.

Nie dziwi więc, że wystawa Teraz Obraz to przegląd malarskiej różnorodności: tematów i stylów, rozmaitych sposobów spojrzenia na świat. Tym, co te prace łączy, jest wysoki poziom artystycznego warsztatu i namacalne emocje - wyraźna radość malowania.

"W realu" w tym wypadku znaczy nie tylko "na własne oczy". Obrazy oglądać możemy nie w zacisznych salach galerii, lecz w sklepie, w samym centrum tętniącego życiem miasta - w warszawskim Traffic Club przy ulicy Brackiej 25.

Wystawa jest czynnaod poniedziałku do soboty w godzinach 10-22, w niedziele między 11-20. Prace będzie można oglądać do 7 grudnia. Organizatorzy zapraszają również na uroczysty finisaż 29 listopada o godz. 18.