25 najlepszych prac dyplomowych z warszawskiej ASP, czyli wschodzące talenty polskiej sztuki, projektowania i designu. To już czwarta edycja imprezy, która z roku na rok przyciąga coraz więcej publiczności i stała się ważnym wydarzeniem kulturalnym.

Studium/analiza formy wiersza, projekt scenografii do filmu o lotnikach II wojny światowej, film o kobiecie-guru, tematyczny przewodnik po Warszawie, meble, które testują naszą kreatywność...

Na wystawie zobaczymy 25 najlepszych dyplomów z siedmiu wydziałów warszawskiej ASP: malarstwa, rzeźby, grafiki, konserwacji i restauracji dzieł sztuki, architektury wnętrz, wzornictwa, sztuki mediów i scenografii). To wyjątkowe wydarzenie dla młodych twórców - często pierwsze w karierze tak znaczące wyróżnienie, bo oto  szacowna Akademia chwali się dokonaniami swych najlepszych wychowanków.

Dla nas zaś to wyjątkowa okazja poznania najbardziej utalentowanych polskich artystów u progu ich kariery, podpatrzenia, jakie mają pomysły, odświeżenia własnego spojrzenia na sztukę i nie tylko.

Tegoroczny COMING OuT odbędzie się w budynku orkiestry Sinfonia Varsovia przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie. Wystawa czynna w godz. 12-20.

Wystawie towarzyszyć będą warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych - program.