Rok 2012 zbliża nieubłaganie zbliża się do końca. Zapraszamy więc architektów i projektantów wnętrz do udziału w konkursie-podsumowaniu mijającego roku.

Spośród nadesłanych przez Państwa redakcja "Czasu na Wnętrze" wyłoni 50 najbardziej zachwycających projektów wnętrz w roku 2012.

Chodzi wyłącznie o wnętrza mieszkalne. Mogą to być projekty całego mieszkania, jak też wyłącznie kuchni, łazienki, salonu, sypialni itp.

Zgłoszenie projektu do konkursu powinno zawierać:

  • wizualizacje (min. 3 dla jednego projektu)
  • krótki opis (ok. 500 znaków)
  • nazwę pracowni projektowej, nazwisko i imię projektanta oraz dane kontaktowe (tel., mail)

Wszystkie przesłane projekty spełniające wymogi techniczne (rozdzielczość zalecana 300 DPI, minimalna 72 DPI; zalecana wielkość grafik 3500 px – dłuższy bok, minimalna 1024 px), będą bezpłatnie opublikowane w naszym portalu oraz w serwisie urzadzamydom.pl, wchodzących w skład grupy budujemydom.pl, odwiedzanego co miesiąc przez ponad milion internautów.

Pace zakwalifikowane do 50 najbardziej zachwycających projektów wnętrz w roku 2012 zaprezentujemy także na specjalnej wkładce dołączonej do styczniowego wydania miesięcznika "Czas na Wnętrze".

Zgłoszenia do konkursu prosimy przesyłać do 30 listopada 2012 roku na adres kontakt@urzadzamydom.pl. Biorąc pod uwagę wysoki nakład miesięcznika "Czas na Wnętrze" (40.000 egz.) oraz dużą popularność serwisów portalu budujemydom.pl, warto skorzystać z tej niepowtarzalnej sposobności zareklamowania swojej działalności projektowej.

Zachęcamy i zapraszamy do udziału w konkursie 50 najbardziej zachwycających projektów wnętrz w roku 2012.

Wszelkich informacji udzielamy pod tel. 22 257-84-27.

Redakcja "Czas na Wnętrze"