W BEDS.pl prawdziwa parada nowości! W ofercie pojawiło się przeszło 30 zupełnie nowych modeli łóżek - drewnianych i tapicerowanych.

Aby to było możliwe, trzeba było dziewięciu miesięcy prac projektowych i konstrukcyjnych, ponad 50 prototypów łóżek, szafek nocnych i komód, 30 sesji zdjęciowych i ponad 1000 zdjęć!

W efekcie do wyboru mamy ponad 170 nowych produktów, a wśród nich łóżka wykonane z 4 nowych gatunków i rodzajów drewna: buku twardzielowego o ciekawej wielobarwnej strukturze, dębu sęcznego z niewielkimi, podkreślającymi naturalność sękami, naturalnie jasnego jesionu oraz ekskluzywnego orzecha amerykańskiego o ciemnej barwie.

Absolutną nowością w BEDS.plłóżka tapicerowane - ponad 30 modeli w obiciach ze skóry, ekoskóry i tkaniny, w nowoczesnym i klasycznym stylu.

Prototypy wszystkich nowych mebli poddano licznym testom, dzięki temu większość posiada certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Niedługo nowe modele starać się będą o atesty bezpieczeństwa użytkowania.

Wraz z pojawieniem się tak ogromnej liczby nowości w BEDS.pl konieczne były zmiany strony internetowej sklepu. Odświeżono więc szatę graficzną i, aby ułatwić klientom znalezienie wymarzonego łóżka, wprowadzono nowe kategorie produktów. Jest także możliwość zamówienia darmowych próbek materiałów, z których wykonane są meble. Przy zakupach przez internet to duże ułatwienie.

Ci, którzy mają ochotę zobaczyć nowości BEDS.pl na żywo, mogą to zrobić na targach MEBLE POLSKA 2013 w Poznaniu, w dniach 5-8 marca 2013.

źródło i zdjęcia: BEDS.pl