Jakie zabawki z dzieciństwa z sentymentem wspominają dzisiejsi 30-latkowie? Pluszowe misie? Pewnie też, a niejednemu łza się w oku kręci na myśl o popularnych kiedyś grach komputerowych, takich jak Pacman, Tetris czy Mario. Dziś te pikselowe grafiki możemy mieć na fototapetach!

Obecnie grafika komputerowa prześciga rzeczywistość, ale nie zawsze tak było. Popularne w latach 80. gry zręcznościowe i platformówki na kultowe komputery Commodore operowały znacznie prostszymi środkami. Dziś 8-bitowe, pikselowe grafiki wywoływać mogą rozrzewnienie, zwłaszcza u tych, którzy w dzieciństwie  z wypiekami na twarzach pokonywali kolejne poziomy Tetris, Mario czy Pac-Mana.

Wraz z wracającą modą na lata 80. te klimaty zrobiły się trendy. Teraz postaci z ulubionych gier z przeszłości mogą ozdobić Twoje ściany. Pikselowe fototapety i naklejki z Mario, Donkey Kong, Tetris czy Giana Sisters pojawiły się w sklepie internetowym Fototapeta4u.pl. Będą niebanalną dekoracją pokoju - nie tylko do pracy. Gigantyczny Pac-Man przedzierający się przez labirynt białych kulek na ścianie nie pozostawi wątpliwości, że dryg do komputerów masz od najmłodszych lat.

źródło i zdjęcia: Fototapeta4u.pl