Znasz świetny przepis na sałatkę? To masz szansę wygrać nowoczesną, ekologiczną baterię Oras! 

Firma Oras ogłosiła konkurs - wystarczy podać ciekawy przepis na sałatkę, najlepiej własnego autorstwa. Do wygrania jest bateria Oras, która znacznie uprzyjemni gotowanie. 

Na autora przepisu na najlepszą wiosenną sałatkę czeka nowoczesna bateria kuchenna z serii Oras Vega o wartości ponad 960 zł!

Kran ma wyciąganą wylewkę, bardzo przydatną przy pracy w kuchni. Ukryty wąż zwiększa zasięg wylewki, więc można wygodnie i sprawnie opłukać duże garnki lub patelnie albo napełnić wysokie naczynie, które nie mieści się pod kranem.

Bateria kuchenna Oras Vega
Bateria kuchenna Oras Vega - główna nagroda w konkursie

Dodatkowy gadżet to przełącznik w wylewce, którym zmienimy klasyczny strumień na natrysk. Idealny do płukania warzyw i owoców, choćby właśnie nowalijek na wiosenną sałatkę. 

Bateria, którą można wygrać w konkursie, ma też eko-przycisk, który wstępnie ogranicza strumień wody. Jeśli potrzebujemy  jej więcej, jednym kliknięciem możemy zwolnić blokadę i uruchomić maksymalny strumień.

Konkurs "Gotuj z Oras" potrwa do 31 maja 2013 roku i można w nim wziąć udział, korzystając z aplikacji na stronie Oras Polska na Facebooku. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 czerwca tego 2013 r.

źródło: Oras Polska
zdjęcia: MeiTeng/SXC, Oras Polska