Mikrowłókna, jony srebra, tkaniny funkcyjne i membrany - dzisiejsza odzież sportowa zapewnia wyjątkowy komfort, ale i sama wymaga specjalnego traktowania. Dlatego powstał płyn do prania Perwoll Sport & Activ.

Bawełniany t-shirt i skarpety frotte pomału odchodzą do lamusa, a współczesna odzież sportowa wykonana jest kosmicznych niemal materiałów. Jednak aby te wszystkie oddychające, antybakteryjne i odprowadzające wilgoć lub nieprzepuszczające wody włókna zachowały swoje właściwości, wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Nowoczesne pralki mają do odzieży sportowej specjalne programy, ale także producenci środków piorących nie zapomnieli o sportowcach. Płyn do prania Perwoll Sport & Active nie tylko usuwa zabrudzenia i chroni tkaniny w czasie prania, ale także zapewnia uczucie świeżości podczas ich używania.

Działanie nowego Perwoll Sport & Active opiera się na innowacyjnym efekcie odświeżania. W trakcie noszenia wypranej w nim odzieży sportowej, uwalniane są cząsteczki, które neutralizują przykry zapach potu, zapewniając nam uczucie świeżości.

Płyn do prania Perwoll Sport & Active dostępny jest w butelkach: 1 litr - w cenie około 16 zł, 2 litry  - około 22 zł, 3 litry - około 29 zł i 4 lityry - około 39 zł.

źródło i zdjęcia: Henkel Polska