Już dziś, 25  listopada 2013 roku, rozpoczął się Tydzień DIY. Pod egidą portalu DaWanda w całej Polsce odbywać się będą warsztaty rękodzieła. Są jeszcze wolne miejsca, więc zapisz się i... zrób to sam na Święta!

Patronat Czas na WnętrzeZamiast biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentów i kupować bezduszne dekoracje z marketach, weź głęboki oddech i... skorzystaj z zaproszenia polskich projektantów. Podczas ogólnopolskiego Tygodnia DIY z ich pomocą będziesz mógł samodzielnie zrobić oryginalne prezenty i świąteczne dekoracje do domu.

Od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku warsztaty rękodzieła odbywać się będą w całej Polsce - do wyboru jest ponad 80 propozycji! W pracowniach projektantów, centrach artystycznych i domach kultury będzie można samemu stworzyć biżuterię, dekoracje świąteczne, zabawki, witraże, świece, ubrania i meble.

Zapisy na warsztaty wciąż trwają na stronie tydzienDIY.pl, jeśli więc szukasz inspiracji do "zrób to sam" na święta albo chcesz po prostu ciekawie spędzić czas, zajrzyj tam koniecznie.

Do akcji portalu DaWanda przyłączyć się mogą także twórcy, którzy chcą podzielić się swoją pasją podczas warsztatów. 

Aktualna, przedświąteczna edycja to już drugi Tydzień DIY DaWandy. W maju tego roku odbyło się ponad 70 warsztatów w całej Polsce, podczas których kilkaset osób szyło, odnawiało meble, tworzyło biżuterię i ceramikę. Więcej informacji o obu edycjach wydarzenia znajdziecie na blogu Dawandy.

źródło i zdjęcia: DaWanda