W maju i czerwcu 2014 roku odbył się kurs kreacji - stylizacji wnętrza - po raz pierwszy w całkiem nowej formule. Przeczytaj, jak było!

Nowatorska formuła zajęć organizowanych przez Szkoleniową Placówkę Oświatową CREATOR powstała w oparciu o doświadczenie najlepszych profesjonalistów z branży projektowania i stylizacji wnętrz. Zajęcia odbywały się w kilku wyjątkowych miejscach w Warszawie: temat oświetlenia przybliżono w Luminosferze - największym w Polsce showroomie tematycznym, zajęcia dotyczące tkanin odbyły się w DECOon, zajęcia praktyczne w Domotece (salony: Hastens, Natuzzi, Noti, Arino Hous i Galeria Wnętrz), a stylizacje w BoConcept.

Wykładowcy kursu to osoby znane i cenione w branży, przede wszystkim praktycy. Zajęcia prowadzili: Chie Piskorska, Dominika Dyl, Miłosz Kowalski, Wanda Modzelewska, Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska i Agnieszka Augustynowicz. Słuchacze kursu mieli też jedyną w swoim rodzaju możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez znanych designerów - warsztaty ceramiczne poprowadzili Kabo & Pydo, warsztaty tworzenia lamp - Wooow! Projekt. Zajęcia florystyczne poprowadziła Joanna Lewandowska, a stylizacji - Patrycja Sapiełkin-Strupiechowską. Nad całością czuwała Olga Kisiel-Konopka.

Podsumowaniem kursu był konkurs na najlepszą stylizację i sesja zdjęciowa z Przemysławem Borysem. Eksperci wyróżnili prace Katarzyny Mekal, Elizy Słonczewskiej i Agnieszki Leśniewskiej.

Laureatki kursu kreacji - stylizacji wnętrza CREATORa:

Katarzyna Mękal: Jestem szczęśliwą kobietą o niezwykłej wrażliwości i miłości do otaczającego mnie świata. To właśnie ta wrażliwość i umiejętność obserwacji otoczenia pomagają mi przenosić piękno świata na najbliższe otoczenie ludzi i ich wnętrza. Zgodnie z myślą Antoine de Saint-Exupéry'ego: "Jeśli muzyk spędza bezsenne noce tworząc wielkie dzieła, jest to piękna bezsenność". Chciałabym spędzać takie noce na kreowaniu wnętrz.

Eliza Słonczewska: Z wykształcenia ekonomistka i filolog języka angielskiego, ale to dekoracja wnętrz najbardziej mnie pasjonuje. Ukończyłam kurs kreatywnego wzornictwa makijażu, makijażu profesjonalnego oraz kurs stylizacji wnętrz. Wyróżnia mnie umiejętność doboru kolorów i kreatywne myślenie zarówno o wnętrzach, jak i makijażu. Do tej pory stylizowałam swoje mieszkanie, doradzałam też rodzinie i znajomym. Mój cel to kreowanie funkcjonalnych przestrzeni, które łączą w sobie estetykę i optymalizację. Uważam, że każde mieszkanie można zmienić, dostosowując koszty do możliwości finansowych inwestora. Prywatnie jestem otwartą i komunikatywną osobą. Zawsze traktuję swoją pracę odpowiedzialnie i rzetelnie. Jestem otwarta na nowe wyzwania i mam nadzieję, że pewnego dnia moje hobby stanie się moim zawodem na stałe.

Agnieszka Leśniewska: Niebawem zaczynam nowy rozdział w życiu, w innym kraju. Kurs pomógł mi uporządkować dotąd zdobytą wiedzę. Dziękuję przeogromnie za możliwość spotkania tak wielu specjalistów, pasjonatów, artystów w swoim fachu, którzy podzielili się swoją wiedzą.

Kolejny kurs stylizacji rozpoczyna się już 20 września 2014 roku. Zapisy na kolejną edycję trwają!

Informacje - www.creator.net.pl