Warszawskie targi "Wietrzenie Domu - Yard Sale" - odbędą się w niedzielę 5 października 2014, czyli tydzień później niż pierwotnie planowano. Jeśli więc chcecie sprzedać, oddać lub wymienić rzeczy, które nie są Wam potrzebne, macie jeszcze tydzień na zrobienie remanentu w szafach!

Patronat Czas na WnętrzeZawsze zazdrościliście Amerykanom garażowych wyprzedaży, na których za grosze można upolować prawdziwe skarby? W niedzielę 5 października 2014 r. w klubie "1500 m² do wynajęcia" od godziny 12 do 19 będzie można kupić, sprzedać, oddać lub wymienić to, co nam niepotrzebne, na to, co się nam spodoba i przyda! Wietrzenie Domu Yard Sale to targi, na których znajdą się zarówno wystawcy z rzeczami nowymi, jak i z używanymi (dodatki wnętrz, meble, ubrania, biżuteria, książki). Będzie więc można popolować na okazje - w promocyjnych cenach kupić rzeczy nowe, wyszperać coś niezwykłego wśród wystawianych przez prywatne osoby rzeczach używanych, powymieniać się z innymi swoimi skarbami.

Targi Wietrzenie Domu Yard Sale będą podzielone na dwie główne strefy: Wnętrza/dekoracje/design oraz Ubrania/biżuteria/dodatki. Będzie też strefa Kids, gdzie można pod opieką zostawić swoje pociechy. Natomiast o sferę kulinarną zadba restauracja Sto900 oraz lokalni producenci.

Akcja Wietrzenie Domu Yard Sale odbędzie się w klubie "1500 m² do wynajęcia" (ul. Solec 18) - jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Warszawie, goszczącym nie tylko imprezy muzyczne, lecz także liczne wydarzenia kulturalne. Nietuzinkowa postindustrialna przestrzeń starej drukarni będzie rewelacyjnym tłem zarówno dla nowoczesnych projektów, jak i wyszperanych w domowych zakamarkach skarbów!

Wpadnij po wyjątkowe rzeczy w dobrej cenie, oddaj coś czego nie potrzebujesz!

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Organizator - Katarzyna Bartyś, info@vendomo.pl, tel. 605 344 478.