Tabletowy "Czas na Wnętrze" ma już dwa lata i wciąż się rozwija. Od październikowego wydania możecie go pobierać w dwóch wersjach: pełnej oraz free!

Ci, którzy czytają "Czas na Wnętrze" na tablecie, dobrze wiedzą, że to coś więcej niż elektroniczna wersja ich ulubionego magazynu wnętrzarskiego. We w pełni interaktywnym wydaniu tabletowym zamieszczamy mnóstwo dodatkowych materiałów, m.in. więcej zdjęć prezentowanych wnętrz, kilkaset dobranych przez stylistkę produktów w ich stylu czy rozszerzoną wersję hiperbloga.

Każde tabletowe wydanie to setki doskonałej jakości zdjęć, aranżacji i inspirujących pomysłów na urządzenie domu i mieszkania. Cieszymy się, że to doceniliście - "Czas na Wnętrze" na tablety miał już ponad 50 tysięcy pobrań, a liczba odsłon artykułów zbliża się do 8 milionów! Jesteśmy więc absolutnym liderem w tej kategorii pism.

Od numeru 10/2014 "Czas na Wnętrze" na tablet możecie pobrać w dwóch wersjach - pełnej (AppStore - 1,79 euro, Google Play - 6,90 zł) oraz bezpłatnej (FREE). 

Ta ostatnia to bieżące wydanie "Czasu na Wnętrze" w pigułce - obok reportażu z okładkowego wnętrza zawiera wybór najatrakcyjniejszych artykułów, m.in. Dossier, Poradnik kupującego, Ze smakiem czy Beauty & friends. Ta bezpłatna i - co ważne - lekka wersja będzie znakomitym przedsmakiem tego, co znajdziecie w pełnym wydaniu "Czasu na Wnętrze" na tablety.

Obie wersje tabletowego wydania "Czasu na Wnętrze" dostępne są zarówno dla użytkowników platformy iOS, jak i tabletów z Androidem. Październikowy numer możecie już pobrać w AppStore i Google Play.

Czas na Wnętrze w AppStore Czas na Wnętrze w Google Play