Przez 3 dni - od 21 do 23 listopada 2014 - Kraków oszaleje na punkcie designu i projektowania wnętrz. Sprawdź, co szykują "Zaprojektowani"!

Patronat Czas na WnętrzeOrganizatorzy postawili sobie ambitne zadanie - zaktywizować i zintegrować krakowskie środowisko projektantów wnętrz i produktu, studiów projektowych, firm wnętrzarskich oraz wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania i aranżowania przestrzeni. Jeśli wiec należysz do którejś z tych grup, czuj się zaproszony!

Uczestnicy będą mogli zapisać się na warsztaty moodboardowe, wysłuchać wykładów znakomitych gości (m.in. Mechtelda Petersena, Pietera Jan-Pietersa, Sebastiaana Wolzac'a, Oskara Zięty, Timo de Rijk'a Arne Hendricksa), którzy uświetnią konferencję "Design R.I.P. - welcome Creative Business".

W programie "Zaprojektowanych" także otwarcie wystawy "Fotoprzestrzenie", konkurs na projekt wnętrza inspirowanego stylem wybranego projektanta mody, prezentacje firm z branży projektowania wnętrz, pokaz videomappingu i drukarek 3D, druga edycja Targów Dobrego Wnętrza organizowanych w zabytkowej hali Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Jedną z atrakcji będzie zjazd absolwentów Szkoły Wnętrz i Przestrzeni - głównego organizatora i pomysłodawcy wydarzenia. Szkoła bowiem w tym roku obchodzi 10-lecie działalności. W organizację merytoryczną "Zaprojektowanych" włączyła się także firma Prodesigne oraz Fundacja Piękna Polska.

Organizatorzy maja nadzieję, że dzięki "Zaprojektowanym" Kraków będzie postrzegany jako miasto kształcące zdolnych projektantów wnętrz, pomagające w stworzeniu platformy bezpośredniego kontaktu pomiędzy projektantami, producentami i wszystkimi, którzy pasjonują się nowoczesnym wzornictwem.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Pełny harmonogram oraz formularze zgłoszeniowe na warsztaty i konferencję znajdą się niedługo na stronie www.zaprojektowani.com.pl oraz na Facebooku "Zaprojektowanych". Zapraszamy do śledzenia aktualnych postów i nowości.