Design kojarzy się często z ekskluzywnością, luksusem i dostępnymi jedynie dla wybranych salonami, gdzie można obejrzeć, a jak się jest odważnym i zamożnym, to może nawet i kupić, oryginalny i efektowny, choć nie zawsze praktyczny przedmiot.

A przecież design to po prostu dobre wzornictwo, które otacza nas na każdym kroku. Wśród wielu inicjatyw, które starają się nam to uzmysłowić są Warszawskie Targi Designu Wzory. To cykliczna impreza, na której można kupić meble i dodatki zaprojektowane przez polskich młodych projektantów.

W tym roku zaprezentuje się ich ponad dwustu. Koniecznie trzeba poznać ich produkty, bo nie tylko są dobrze zaprojektowane, ale są także ciekawą, a nierzadko i tańszą kontrpropozycję dla oferty dużych sklepów z wyposażeniem wnętrz.

Będą meble, ceramika, oświetlenie, design dla dzieci, tkaniny, grafiki i dodatki wnętrzarskie. A co więcej, mamy pewność, że przedmioty, które kupimy na Wzorach, są naprawdę unikalne. W końcu nie każdy chce mieć w domu jak w katalogu sieciówki.

Więcej informacji na stronie www.wzorytargi.pl