Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie to przestrzeń, gdzie design ma specjalne miejsce. Zwłaszcza w grudniu, kiedy związanych z nim imprez jest wyjątkowo dużo. Jak nietrudno się domyślić, mają one charakter przede wszystkim handlowy.

patronat. Magazyn "Czas Na Wnętrze"Wiadomo wszak, że ogarnięci przedświątecznym szałem zakupowym chcemy obdarować najbliższym czymś wyjątkowym. Doskonałą ku temu okazją będzie świąteczna edycja Targów Designu zaplanowana na weekend 13-14 grudnia. Organizatorem imprezy jest międzynarodowa platforma designu MyBaze.com oraz "Kreatywność i Pasja".

W czasie dwudniowego wydarzenia będzie można kupić niepowtarzalne prezenty: unikatowe meble, elementy wyposażenia wnętrza, ozdoby świąteczne, zabawki, ubrania i akcesoria. Będzie w czym wybierać. Pierwszego dnia targów zaprasza "Pracownia Gwiazd", w której swój udział zapowiedzieli między innymi Kamilla Baar, Michał Żebrowski, Agnieszka Kaczorowska i Olga Borys.

Dochód ze sprzedaży wykonanych przez nich ozdób świątecznych przekazany zostanie Fundacji Ewy Błaszczyk "A kogo?". Drugi dzień targów zdominują blogerzy piszący o designie i wnętrzach, którzy przygotują stylizacje z wykorzystaniem mebli i dodatków z targowej oferty oraz doradzą, jak urządzić mieszkanie.