Architektów, projektantów i wszystkich miłośników dobrego wzornictwa warszawski showroom Galerie Venis zaprasza na wyjątkowy wieczór andrzejkowy z hiszpańskim designem, magią i modą!

Patronat Czas na WnętrzeSpotkanie odbędzie się we wtorek 25 listopada 2014 r. o godz. 18 w showroomie Galerie Venis (Park Handlowy Targówek, Warszawa, ul. Malborska 37 paw. B6). Na gości czekać będą liczne atrakcje, m.in.: prezentacja najnowszych trendów łazienkowych, wykład dr Krystyny Łuczak-Surówki, pokaz mody... i płytek, a także - jak na andrzejkowy wieczór przystało - wróżby, zabawy i niespodzianki!

Galerie Venis to marka należąca do firmy Anicar Sp. z o.o., działającej w branży wyposażania wnętrz od ponad 20 lat. Działające pod tym szyldem ekskluzywne salony z wyposażeniem wnętrz oferują produkty ponad 70 renomowanych producentów, m.in. płytki ceramiczne hiszpańskich fabryk z grupy Porcelanosa: VENIS, L’Antic Colonial, armaturę i ceramikę łazienkową Noken, kabiny prysznicowe POOL SPA, meble łazienkowe i kuchenne, meble do innych pomieszczeń, oświetlenie i dodatki do aranżacji wnętrz. Ofertę te dopełniają usługi biura architektury wnętrz Galerie Venis Design Studio, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze architektoniczno-wykonawczej i pracuje w systemie: indywidualny projekt - dostawa materiałów - wykonawstwo pod autorskim nadzorem projektanta wnętrz.  

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Serdecznie prosimy o potwierdzenie obecności do piątku 21 listopada drogą mailową: olga@olgakk.pl lub telefonicznie: 882 444 811.

źródło i zdjęcia: Galerie Venis