PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE  - pod tą nazwą kryje się projekt mający na celu promowanie szeroko pojętej twórczości. Przed nami II edycja krakowskich Targów Dobrego Wnetrza!

Patronat Czas na WnętrzeJeśli chcesz poznać polskich młodych twórców, artystów i projektantów tworzących piękne przedmioty użytkowe, albo sam należysz do ich grona, tej imprezy nie możesz przegapić!

Na targach Papier Kamień Nożyce kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje meble, oświetlenie, dekoracje, tekstylia; a wszystko to ciekawie zaprojektowane i stworzone z pasją. Będzie można spotkać twórców stojących za takimi markami jak: Renament, Minko/Projektowelove, Miejsce Sklep, Projekt Stołek, Manufaktura Porcelany czy Deco Dino i wielu innych.

Krakowskim targom rękodzieła i designu towarzyszyć będą warsztaty adresowane zarówno do najmłodszych, jak i do profesjonalistów, a także konkursy z nagrodami dla wystawców oraz odwiedzających.

Jesienna - druga już edycja targów Papier Kamień Nożyce - odbędzie się w niedzielę 23 listopada 2014 r. w ramach większego wydarzenia poświęconego projektowaniu wnętrz - Zaprojektowani. Krakowskie spotkania z dizajnem.

Lampka nocna, Renament
Lampka nocna, Renament

Tym razem targi odbędą się w przestronnych wnętrzach Hali Starej Zajezdni w Krakowie, położonej na Kazimierzu przy ulicy św. Wawrzyńca 12. Trwać będą od godziny 11 do 18. Wstęp wolny!

Więcej o targach Papier Kamień Nożyce:

www.papierkamiennozyce.com.pl

Papier Kamień Nożyce na Facebooku