Licząca niemal 40 tysięcy produktów oferta sklepu Lampy.pl  - wraz z firmą Lampenwelt lidera w sprzedaży internetowej w branży oświetleniowej - poszerzyła się o kolejne lampy ekskluzywnej marki własnej Lampenwelt.com. Zobacz nowoczesne ledowe lampy Nepomuk, Malu i Jace.

Pod marką Lampenwelt.com firma oferuje lampy i oprawy oświetleniowe wyróżniające się nowoczesnym designem i przede wszystkim fantastyczną relacją ceny do jakości. Projekt każdej z opraw poprzedzają przekrojowe badania najnowszych trendów oświetleniowych w różnych stylach. Jakość gotowych produktów, bezbłędne działanie wszystkich podzespołów i zgodność z normami są skrupulatnie testowane przez ekspertów Lampenwelt za pomocą wysokiej klasy urządzeń pomiarowych.

W najnowszej kolekcji Lampenwelt.com znajdziemy przede wszystkim lampy w stylu nowoczesnym, ale także rustykalne. Dominują energooszczędne lampy LED - do tej grupy należą prezentowane modele: Nepomuk, Malu i Jace.

Lampa wisząca LED Malu ma 100 cm szerokości i wykonana jest z aluminium barwionego na kolor antycznego słota. Szeroka, podłużna oprawa znakomicie sprawdzi się jako oświetlenie stołu, tym bardziej, że jej ruchome podwieszenie pozwala na bezstopniową regulację wysokości. 

Miłośnikom bardziej industrialnych klimatów spodoba się lampa LED Nepomuk. Błyszcząca chromowana obręcz, w której mieszczą się diody, jest ruchoma w 2 płaszczyznach, co pozwala na skierowanie światła w dowolną stronę.

3-punktowa lampa LED Jace z kolei to połączenie stylu industrialnego i glamour. 3 cylindryczne szklane klosze kryją wisiorki ze szlifowanego szkła, które efektownie rozpraszają światło.

Dzięki wykorzystaniu technologii LED, lampy Lampenwelt.com są energooszczędne, co przekłada się na podwójną oszczędność: pierwszy raz oszczędzamy, kupując efektowną i wysokiej jakości lampę w atrakcyjnej cenie, a drugi raz płacąc niższe rachunki za prąd.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu Lampenwelt w sprzedaży, robiąc zakupy w Lampy.pl możemy zawsze liczyć na profesjonalną i kompetentną obsługę klienta.

źródło i zdjęcia: Lampenwelt