Masz kołdrę albo poduszki nietypowej wielkości i zamiast kupować wolisz uszyć pościel sama? Andropol zaczął właśnie sprzedawać satynowe tkaniny pościelowe na metry!

Andropol - producent tkanin bawełnianych - wprowadził właśnie do sprzedaży internetowej tkaniny pościelowe. Satynę bawełnianą o szerokości 225 cm można teraz kupić na metry i samemu uszyć pościel w dowolnym rozmiarze.

Pościel Andropolu od lat cieszy się uznaniem klientów nie tylko ze względu na wysoką jakość, lecz także z uwagi na wyjątkowe wzory autorstwa projektantek spółki. Kolejne kolekcje, przygotowywane w zgodzie z najnowszymi trendami, można kupić w sklepie internetowym firmy oraz w sieci sklepów firmowych sklepów Sweet Home w Andrychowie, Białymstoku i Łodzi.

- Wprowadziliśmy w naszych sklepach internetowych sprzedaż satynowej tkaniny pościelowej na metry bieżące - mówi Agata Nowak, kierownik działu reklamy Andropol SA. - To oferta kierowana do osób kreatywnych, które mają swoje pomysły na pościel i umieją je zrealizować, ale też do klientów, którzy potrzebują kompletów w nietypowych rozmiarach.

Najmniejsza ilość tkaniny pościelowej, jaką można kupić w metrażu to 0,5 m.b. W tej formie sprzedaży dostępne są różne wzory pościeli z kolekcji projektantek Andropolu.

- W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie niezależnej witryny sprzedającej różne tkaniny Andropolu, nie tylko w metrażu i nie tylko pościelowych, ale też dekoracyjnych i użytkowych - dodaje Agata Nowak.

Obecnie internetową sprzedaż tkanin pościelowych prowadzą witryny www.andropol.pl oraz www.e-sweethome.pl.

źródło i zdjęcia: Andropol