Rok szkolny dobiega końca, zakończyły się także kursy projektowania wnętrz Creator w Białymstoku, Warszawie i Gdyni. Tradycyjnie już podsumowaniem każdej edycji kursu jest konkurs na najlepszy projekt. Tym razem jurorzy wyróżnili prace Katarzyny Bednarko, Katarzyny Wielopolskiej i Patryka Paszkowskiego. Gratulujemy!

Katarzyna Bednarko - projekt wnętrza Katarzyna Bednarko

Katarzyna Bednarko - autorka najlepszego projektu na kursie projektowania wnętrz CREATOR w Białymstoku.

- Z wykształcenia jestem pedagogiem kulturoznawcą, nauczycielem edukacji elementarnej oraz arte-terapeutą. Z uwielbienia: miłośniczką surowego piękna Północy oraz miejsc i przedmiotów z duszą - mówi o sobie Katarzyna Bednarko.  - Poza tym moją pasją jest dobra lektura, a przede wszystkim mrok sal kinowych. Na co dzień jestem mamą prawie 5 letniej Mai i mieszkanką Białegostoku.

Katarzyna Wielopolska Katarzyna Wielopolska - projekt wnętrza

Katarzyna Wielopolska - autorka najlepszej pracy na kursie projektowania wnętrz CREATOR w Warszawie.

- Zawodowo analityk, "specjalistka od tabelek" i prezentacji oraz coach z zamiłowaniem do wnętrz (do tej pory oczywiście głównie prywatnie, we własnym domu i dla znajomych), spełniona mama sześcioletniego chłopca - przedstawia się Katarzyna Wielopolska. - Dopiero (i na szczęście!) kurs w CREATORze uświadomił mi, że projektowanie wnętrz to strzał w 10, jeśli chodzi o połączenie tych ról - analizy, precyzji, praktyczności, estetyki, słowem pięknych i uszytych na miarę wnętrz. Najbardziej inspirują mnie tzw. trudne wnętrza, rozwiązywanie problemów ergonomii i zabawa kolorem.

Patryk Paszkowski - projekt wnętrza Patryk Paszkowski

Patryk Paszkowski - autor najciekawszego projektu zaliczeniowego na kursie projektowania wnętrz CREATORa w Gdyni.

- Jestem studentem  Architektury na Politechnice Gdańskiej - mówi Patryk Paszkowski. - Luźniejszy semestr i chęć poszerzenia wiedzy w kategorii wnętrzarskiej skłoniły mnie do zapisu na kurs CREATORa. Projektowanie wnętrz okazało się czymś, co chciałbym kontynuować  zawodowo w przyszłości. Poznawanie drugiego człowieka i interpretowanie tego, co o nim się dowiemy, poprzez tworzenie funkcjonalnej i dostosowanej do jego potrzeb przestrzeni jest trudnym, ale uważam że i bardzo emocjonującym zajęciem.  Chciałbym projektować indywidualne i oryginalne wnętrza, które odzwierciedlałyby osobowość właściciela, dodając przy tym coś od siebie - dodaje architekt.

Kursy projektowania wnętrz CREATORa - informacje

Patronat Czas na WnętrzeKursy prowadzone przez CREATORa pozwalają od podstaw przygotować się do zawodu projektanta wnętrz. Adresowane są do osób, które nigdy nie zajmowały się profesjonalnie projektowaniem. Oprócz 80 godzin lekcyjnych zajęć organizowane są  kilkugodzinne spotkania na temat materiałoznawstwa, technologii i najnowszych trendów w designie w formie prezentacji materiałów, technologii i mebli marek cenionych w branży wnętrzarskiej. Dzięki temu, kursanci zdobywają nie tylko praktyczna wiedzę i narzędzia do projektowania, ale również orientację w tym, co dzieje się na rynku, nawiązują kontakty z ludźmi z branży.

Co wyróżnia kursy sygnowane marką Creator?

  • 10 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej;
  • uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu - świadectwo MEN;
  • profesjonalnie przygotowane zajęcia w formie: wykładów, warsztatów, prezentacji multimedialnych i ćwiczeń interaktywnych;
  • wykwalifikowana kadra, którą tworzą pracownicy naukowi, architekci, styliści - przede wszystkim praktycy;
  • pierwsi i jedyni w Polsce opracowaliśmy autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Kursy projektowania wnętrz prowadzone są w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku i Gdyni.

Informacje o kursie i zapisy:

Creator - kursy projektowania wnętrz

e-mail: biuro@creator.net.pl
tel.: 022 759 16 02, 0 504 222 373
faks: 022 759 16 02