Meble, materiały wykończeniowe i dodatki do wnętrz, porady ekspertów, a nawet spotkanie z jurorką "Bitwy o dom" Natalią Nguyen, a więc właściwie wszystko, co potrzebne do urządzenia wymarzonego domu, już w najbliższy weekend znajdziecie na Targach Meblowych w Częstochowie. Zapraszamy!

Patronat Czas na Wnętrze9 i 10 maja 2015 roku w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się druga już edycja Targów Meblowych i Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów. Każdy, kto urządza właśnie mieszkanie albo ma w planach zmianę wystroju wnętrz, znajdzie tu coś dla siebie. Na odwiedzających czekają: stoiska z meblami kuchennymi, meblami do salonu, jadalni, sypialni, meble na wymiar, meble tapicerowane, fotele masujące, panele, podłogi, drzwi, okna. Na miejscu będzie można także obejrzeć i kupić dodatki do wnętrz, takie jak: firany, zasłony, obrusy, pościele, narzuty, wazony, świeczniki i inne.

Także miłośnicy ogrodów będą usatysfakcjonowani, bo przewidziana jest wystawa altanek, mebli ogrodowych oraz roślin.

Na odbywających się podczas targów warsztatach wyposażenia i aranżacji wnętrz architekci doradzą m.in. jak zagospodarować małe przestrzenie i jak dobierać kolory, aby wnętrze sprawiało wrażenie większego.

Targi Meblowe i Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów poprowadzi znany i lubiany Bilguun Ariunbaatar, który z każdego wydarzenia zrobi prawdziwe "show", a gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Natalia Nguyen - jurorka programu "Bitwa o Dom".

Najbardziej aktualne informacje znajdziemy na profilu targów na Facebooku. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Natomiast firmy zainteresowane udziałem w targach też jeszcze zdążą - ostatnie miejsca LAST MINUTE czekają! Szczegóły na www.targimeblowe.com.

źródło i zdjęcie: Ideahouse