Są takie rzeczy, np. wysokie butelki, na które zawsze trudno znaleźć miejsce w lodówce. Electrolux znalazł na to sposób - drzwi CustomFlex, na których możesz zawiesić pojemniki po swojemu.

Nowa chłodziarko-zamrażarka Electrolux ma jedyny w swoim rodzaju system CustomFlex. To z zestaw modułowych pojemników, które możemy dowolnie rozmieścić na drzwiach lodówki. Tak, aby optymalnie wykorzystać miejsce.

Electrolux CustomFlex EN3886MFX to pierwsza na rynku chłodziarko-zamrażarka, która daje nam taką swobodę organizacji miejsca. Ruchome pojemniki różnej wielkości i poręczne klipsy można zawieszać na drzwiach lodówki w dowolnej konfiguracji, dostosowując do kształtu i wielkości przechowywanych produktów - zupełnie jak byśmy grali w Tertis! Tak więc wysokie butelki, doniczki z ziołami czy niewielkie opakowania warzyw i owoców bez problemu znajdą odpowiednie dla siebie miejsce. Ani odrobina przestrzeni się nie zmarnuje!

Ale możliwość optymalnego rozmieszczenia produktów to oczywiście nie wszystko, czego oczekujemy od nowoczesnej lodówki. Chłodziarko-zamrażarkę Electrolux CustomFlex EN3886MFX wyposażono więc w szereg użytecznych funkcji:

  • Technologia TwinTech® - 2 niezależne obiegi powietrza w chłodziarce i zamrażarce dzięki optymalnej temperaturze i wilgotności pozwalają dłużej zachować świeżość produktów, ich naturalny smak i konsystencję, a także zapobiegają gromadzeniu się szronu w zamrażarce.
  • Szuflada Fresh Zone na prowadnicach - temperatura o 1,5°C niższa niż w pozostałej części chłodziarki zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa oraz ryb.
  • Dotykowy wielofunkcyjny wyświetlacz LED ułatwia monitorowanie ustawień i ich zmianę. 
  • Składana półka pozwala przechowywać wyższe naczynia. 
  • FastFreeze - szybsze zamrażanie świeżych produktów, aby zachować więcej witamin i wartości odżywczych. 

Lodówka ma klasę energetyczną A++, wys. 200 cm, szer. 59,5 cm, gł. 64,7 cm, poj. chłodziarki 258 l, poj. zamrażarki 92 l. Cena 3099 zł.

źródło i zdjęcia: Electrolux