Jedne z ważniejszych międzynarodowych targów dekoracji i wyposażenia wnętrz - frankfurckie Targi Tendence - po raz kolejny odbędą się na przełomie sierpnia i września. Dlaczego warto tam być?

Od 29 sierpnia do 1 września 2015 roku we Frankfurcie nad Menem odbędzie się największa w tej części Europy, bo odwiedzana przez ponad 35 tysięcy ludzi z branży - impreza poświęcona dekoracjom i wyposażeniu wnętrz. Ponad 1200 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje propozycje na sezon jesień-zima 2015.

Targi Tendence są podzielone na dwie grupy tematyczne. Pierwsza z nich - sekcja Giving - to prezentacja prezentów, upominków, biżuterii i galanterii skórzanej. W sekcji Living natomiast można będzie podziwiać tkaniny, oświetlenie, ramki, poduszki dekoracyjne oraz meble we wszystkich stylach.

Koniec sierpnia to także dobry moment, aby przyjrzeć się propozycjom dekoracji świątecznych i okolicznościowych oraz wyposażeniu ogrodów. Targi Tendence będą okazją do zebrania licznych zamówień i do nawiązania nowych kontaktów branżowych. W tym samym czasie i miejscu po raz trzeci odbędą się targi Ecostyle poświęcone produktom o charakterze ekologicznym.

Więcej informacji na stronie tendence.messefrankfurt.com.

źródło i zdjęcia: Messe Frankfurt