Wygodne trampki czy eleganckie szpilki? Szykowna marynarka czy miękka bluza? Na co dzień co i rusz musimy wybierać: wygoda czy super efekt? Kapsułki do prania Persil Power-Mix dają nam i jedno, i drugie...

Odpowiedzią na takie dylematy są hybrydy, czyli produkty łączące zalety obu alternatyw, a więc na przykład buty sportowe na koturnie czy marynarki uszyte z tkaniny dresowej. Podobną hybrydę proponuje nam Persil - kapsułki do prania Persil Power-Mix Caps to połączenie płynnego koncentratu piorącego i sypkich wybielaczy i odplamiaczy.

Po niekwestionowanym sukcesie dwukomorowych kapsułek piorących Persil Duo-Caps Henkel rozwinął technologię umieszczania składników piorących w dwóch osobnych komorach. Tym razem w jednej kapsułce znalazły się skoncentrowany płynny środek piorący i składniki wybielająco-odplamiające w proszku (formuła Powder Booster). Dzięki takiemu połączeniu kapsułki Persil Power-Mix Caps piorą idealnie - zapewniają i intensywność kolorów, i nieskazitelną biel, a do tego skutecznie usuwają plamy już w temperaturze 20°C!

Skoncentrowany detergent w żelu skutecznie spiera zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym kolorów, a zawierający enzymy proszek (w wersji do białego prania także wybielacz) jeszcze wzmacnia jego działanie. Poradzi sobie nawet z najbardziej opornymi plamy, jak te z kawy, herbaty, owoców, warzyw czy trawy.

W płynach do prania nie da się umieścić wybielaczy i odplamiaczy, dlatego żele nie radzą sobie tak dobrze z niektórymi "bardziej wymagającymi" plamami. W dwukomorowych kapsułkach Persil Power-Mix Caps jest natomiast wszystko, co trzeba, by nasze pranie było idealnie czyste, a dodatkowo składnik, który przeciwdziała mechaceniu się tkanin.

To, że kapsułki do prania są wygodne i skuteczne potwierdza fakt, że zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego, bo wystarczy wrzucić kapsułkę do bębna pralki, dorzucić pranie i uruchomić program. Korzysta na tym także przyroda, bo precyzyjnie odmierzony środek piorący w kapsułce chroni przed pokusą zbyt obfitego dozowania. Rozpuszczalna w wodzie folia, w którą zapakowana jest kapsułka, ulega całkowitej biodegradacji, więc używając Persil Power-Mix Caps ograniczamy zanieczyszczenie środowiska.

Nowy Persil Power-Mix Caps występuje w 2 wariantach: do prania białego i do kolorów. Rekomendowana cena detaliczna to:

  • 25,99 zł za 14 kapsułek,
  • 39,99 zł za 28 kapsułek
  • 44,99 zł za 35 kapsułek.

źródło i zdjęcia: Henkel Polska