Wprawdzie producenci sprzętu audio coraz bardziej dbają o design, ale - nie oszukujmy się - głośniki zwykle najchętniej ustawilibyśmy nie na widoku, ale ze względu na dźwięk, to raczej niemożliwe. Nowe Meble Black Red White - Median - rozwiązują ten akustyczno-estetyczny dylemat.

Nowe meble Median mogą mieć fronty zamiast płytą wypełnione... tkaniną akustyczną. Możemy wiec ukryć za nimi głośniki, bez żadnego uszczerbku dla jakości dźwięku.

Meble utrzymane są w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, bo właśnie w takich wnętrzach dodatkowe bryły głośników mogą zakłócać aranżację. Grafitowoszara tkanina dobrze się komponuje z białymi błyszczącymi frontami lub dekorem w kolorze dąb barique.

Oprócz tego unikalnego rozwiązania meble Median wyposażono w to wszystko, co ułatwia i uprzyjemnia codzienne użytkowanie, są wiec prowadnice i zawiasy z cichym domykiem oraz delikatne ledowe podświetlenie.

Na system mebli modułowych Median składa się 14 elementów, w tym komody, witryny wiszące i stojące, szafki wiszące i szafki RTV. Bryły dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych (korpus/front): dąb barique/dąb barique, antracyt oraz biały połysk i biały/biały wysoki połysk, antracyt z podstawką w kolorze szary wolfram.

źródło i zdjęcia: Black Red White