Lubicie kuchnie włoską? Kto nie lubi! Z akcesoriami kuchennymi z najnowszej kolekcji Tchibo pizzę, makarony i inne śródziemnomorskie specjały przygotujecie jeszcze łatwiej i podacie jeszcze piękniej!

Zdrowa, smaczna i na każdą okazję - nic dziwnego, że kuchnia włoska podbiła świat. Zwłaszcza latem, gdy ze straganów kuszą świeże zioła i dojrzałe w słońcu pomidory, chętnie przyrządzamy pyszne sałatki, aromatyczne sosy do makaronów albo uwielbianą przez wszystkich pizzę. Praktyczne i pomysłowe akcesoria kuchenne Tchibo ułatwią i uprzyjemnią nam gotowanie nie tylko włoskich potraw.

Już sama nazwa kolekcji: "Pizza, makarony i inne włoskie przysmaki" pobudza apetyt i faktycznie, w najnowszej ofercie Tchibo znajdziemy wszystko, co potrzebne nie tylko do upieczenia chrupiącej pizzy czy ugotowania makaronu, lecz także naczynia do zapiekanek, tarki do parmezanu, siateczki i pojemniki na zioła, sprytne obieraki i mnóstwo innych przydatnych w kuchni - nie tylko włoskiej - przyborów.

Kolekcja "Pizza, makarony i inne włoskie przysmaki" dostępna jest w sklepach Tchibo od poniedziałku 17 sierpnia 2015 r. Zapowiada się wyjątkowo smakowity tydzień!

źródło i zdjęcia: Tchibo