W wykończaniu wnętrz wciąż modne są surowe, ale solidne materiały, które tworzą masywne, jednolite tło dla mebli i dodatków. Nowe płytki podłogowe Intero Ceramiki Paradyż idealnie wpisują się w ten trend - zobacz!

Stonowana kolorystyka, ascetyczne wzornictwo i uniwersalne wymiary płytek Intero pozwolą stworzyć wysmakowaną, a przy tym uniwersalną bazę dla różnorodnych aranżacji wnętrz - od dyskretnej łazienki w stylu zen, poprzez minimalistyczną kuchnię, na eleganckim salonie kończąc.

Ceramiczne płytki podłogowe z kolekcji Intero są proste i neutralne, więc bez obaw można łączyć je z kontrastującymi materiałami. Matowa powierzchnia i duży format dają wrażenie jednolitej powierzchni, na której wyraziste meble i dodatki ukażą pełnię swej urody.

Wielkoformatowy gres nieszkliwiony to trwały materiał, doskonale nadający się do stosowania na dużych powierzchniach, także w przestrzeni publicznej. Płytki Intero dzięki swej surowej prostocie nadadzą wnętrzu klimat ponadczasowej elegancji.

A że szlachetny umiar nie musi oznaczać monotoni, projektanci kolekcji Intero zadbali o alternatywę kolorystyczną i wymiarową. Płytki dostępne są w 4 uniwersalnych kolorach: białym, srebrnym, grafitowym i czarnym, oraz 4 rozmiarach płytek podłogowych (29,8 x 59,8 cm, 44,8 x 89,8 cm; 59,8 x 59,8 cm; 59,8 x 119,8 cm) i 2 rozmiarach płytek stopnicowych, dekoracje podłogowe zaś maja wymiary 7,2  59,8 cm, co pozwala na tworzenie różnorodnych aranżacji.

Ceny wynoszą 83,64-110,70 zł/m² płytek podłogowych, dekory - 14,15 zł/szt.

źródło i zdjęcia: Ceramika Paradyż