Od kilku sezonów króluje w kolekcjach biżuterii i zegarków największych światowych marek. Teraz szlachetna ciepła barwa różowego złota zawitała do łazienek, gdyż baterie Grohe Grandera możemy wybrać w kolorze Warm Sunset, czyli różowego złota właśnie... 

Wbrew pozorom różowe złoto jest bardzo uniwersalne i wspaniale wygląda nie tylko we wnętrzach urządzonych z barokowym przepychem, lecz także w łazienkach nowoczesnych, a nawet w loftowym minimalistycznym stylu. Przekonują o tym baterie i akcesoria łazienkowe Grohe Grandera™  - dotychczas dostępne w 2 wersjach kolorystycznych: chromowanej oraz chromu łączonego ze złotymi elementami - a od niedawna także w wyrafinowanym odcieniu różowego złota czy - jak sugeruje nazwa Warm Sunset - w ciepłych odcieniach zachodzącego słońca.

Baterie Grohe Grandera™ - prostota, elegancja i ponadczasowość

Projektantom kolekcji Grohe Grandera™ udało się połączyć sprzeczności - obłe i kanciaste elementy, dlatego nazwali jej formę "Squircle", czyli połączenie kwadratu (Square) i koła (Circle). To baza całej kolekcji. Dzięki "Squircles" cała powierzchnia baterii przechwytuje i odbija światło.

Poza możliwością wyboru jednego spośród 3 już wykończeń, uniwersalność kolekcji Grohe Grandera™ polega tez na szerokiej gamie produktów i akcesoriów, które pomogą wyposażyć wymarzoną łazienkę lub domowe SPA. W linii dostępne są 1- i 2-uchwytowe baterie umywalkowe, prysznicowe i wannowe, termostaty, baterie wolnostojące, a także baterie do bidetu oraz głowice i rączki prysznicowe w komplecie z drążkami i kątami ściennymi. To nie wszystko. Seria Grandera™ to również szeroki wybór wielu elementów dekoracyjnych, takich jak wieszaki na ręczniki i ubrania czy dozowniki mydła, a wszystko to w nowym modnym kolorze różowego złota. 

źródło i zdjeęcie: Grohe