Już we wrześniu światowej klasy szwajcarski tenisista i ambasador firmy Lindt & Sprüngli Roger Federer będzie twarzą promocji Lindt Lindor "Roger Federer. Poznaj osobiście". Przeczytaj, co trzeba zrobić, aby się z nim spotkać.

- Pochodzę ze Szwajcarii, więc oczywiście już od dzieciństwa byłem wielkim fanem czekolady Lindt. Z podziwem patrzę na ich rozwój i innowacyjność - mówi Roger Federer zapytany o to, dlaczego zgodził się zostać ambasadorem marki Lindt & Sprüngli. Sam będąc niekwestionowanym mistrzem, przyznaje, że bardzo cieszy się ze współpracy z mistrzem świata w klasie czekolad Premium. - Łączy nas wiele, a przede wszystkim nieustanne dążenie do doskonałości.

Kup pralinki Lindt Lindor i...

Roger Federer będzie twarzą wrześniowej promocji pralinek Lindt Lindor pod hasłem "Roger Federer. Poznaj osobiście". Aby mieć szansę na spotkanie z tenisistą, wystarczy kupić dowolne pralinki Lindor, zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.lindor.pl w terminie 1-30.09.2015.

Nagrodą w promocji będą 3 podwójne wyjazdy do Szwajcarii, połączone z osobistym spotkaniem z Rogerem Federerem, które odbędzie się w siedzibie firmy w Kilchbergu koło Zurichu. Atrakcją dla smakoszy będą także czekoladowe warsztaty z Maîtres Chocolatiers Lindt, kolacja w typowej szwajcarskiej restauracji oraz zwiedzanie Zurichu.

Nagrody dodatkowe to 10 toreb tenisowych z autografem Rogera Federera, wypełnionych pralinkami Lindor.

Warto dodać, że pralinki Lindor powstały w 1949 roku jako dzieło Maîtres Chocolatiers Lindt, a ich receptura do dziś pozostaje najściślej strzeżoną tajemnicą firmy. Wrześniowa promocja obejmuje wszystkie pralinki Lindor, m.in.: Lindor Milk Bag (100 g -13,49 zł), Lindor Assorted Bag  (100 g -13,49 zł), Lindor Milk Cornet (175 g - 22,99 zł), Lindor Assorted Cornet (175 g - 22,99 zł).

źródło i zdjęcie: Lindt & Sprüngli