Jesień coraz bliżej - dla tych, którzy chcą zatrzymać w domu odrobinę słońca i wakacyjnych wspomnień, Dekoria.pl przygotowała nową kolekcję ceramiki stołowej Pastellove. Zobacz kubki, miski talerze w kolorach lata.

Do bogatej oferty internetowego sklepu www.dekoria.pl dołączyła kolekcja zastawy stołowej o wdzięcznej nazwie Pastellove. Wykonane z wysokiej jakości ceramiki kubki, talerze, półmiski i miseczki zaprojektowali belgijscy projektanci. Jednobarwne naczynia o prostym designie są tak uniwersalne, ze sprawdzą się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym czy industrialnym, jak i romantycznym czy shabby chic.

Naczynia z kolekcji Pastellove są w 4 kolorach: rozbielonym żółtym, błękitnym, szarym i różowym, a ich asortyment (talerze obiadowe, kubki, miski sałatowe czy półmiski), pozwolą skompletować zastawę stołowa odpowiednią do naszych potrzeb zarówno pod względem liczby naczyń, jak i kolorystyki.

Naczynia z nowej linii Pastellove już teraz zamówimy w internetowym sklepie Dekoria.pl. Za kubek (360 ml) zapłacimy 21,90 zł, za talerz obiadowy (śr. 28 cm) - 26,90 zł, za miseczkę (śr. 15,5 cm) - 19,90 zł, a kupno półmiska to wydatek 66,90 zł.

źródło i zdjęcia: Dekoria.pl