Czytelne etykiety na słoiczkach z przetworami pomogą uniknąć chaosu w domowej spiżarni. Z drukarką Leitz Icon zrobimy je w kilka chwil!

Powróciła moda na domowe przetwory - własnej roboty dżemy i konfitury, soki, nalewki czy marynaty to sposób na zachowanie na dłużej smaków lata, a często także pomysł na prezent. Aby jednak uniknąć pomyłek, trzeba koniecznie opisać, co kryje wnętrze słoika lub butelki. Ogromną pomocą w przygotowaniu personalizowanych etykiet będzie mobilna drukarka Leitz Icon

Co możemy wydrukować?

Wszelkiego rodzaju naklejki (w zależności od wybranej taśmy: papierowe lub plastikowe, w gotowych rozmiarach lub takie, które urządzenie przycina na wybrany przez nas wymiar) albo nieprzyklejane tekturki - z opisem zawartości i datą wykonania, podpisem autora, dedykacją dla przyszłego obdarowanego, zabawnym komentarzem, a nawet grafiką czy zdjęciem. Wszystko zależy od naszej kreatywności.

A ponieważ Leitz Icon to drukarka mobilna - mała, lekka i dzięki dodatkowemu akumulatorowi również bezprzewodowa - możemy ją zabrać ze sobą wszędzie, gdzie pracujemy: do kuchni, spiżarni czy na taras.

Sterujemy nią za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona, tablet lub komputer, a urządzenie "podpowiada" nam szablony, pozwala na ozdobienie naklejki grafiką czy zdjęciem, a potem szybko drukuje wskazaną przez nas ilość.

Drukarka przyda się w domu także do wielu innych celów, np. opisania zawartości domowej apteczki, porządkowania i opisywania pudeł z rzeczami, albumów ze zdjęciami, kolekcji płyt oraz zbiorów książek. Pomoże podpisać segregatory i teczki z dokumentami, zeszyty i szkolne książki naszych dzieci. Ilość zastosowań tej poręcznej drukarki - domowych i profesjonalnych - jest niezliczona.

Nowoczesny design drukarki Leitz Icon doceniony został przez międzynarodowe jury konkursów Red Dot i IF Design Award.

Sugerowana cena: 699 zł.

źródło i zdjęcia: Leitz