Piękną zapowiedzią tegorocznej wiosny jest nowa kolekcja marki Mint Grey: Hamptons Style. Biele i błękity inspirowane nadmorskim regionem Hamptons niedaleko Nowego Jorku stały się tematem przewodnim w nadchodzącym sezonie.

Butik położony w samym sercu Warszawy zabiera nas w podróż za ocean i pokazuje, że luksusowy styl Hampton jest dostępny również w Polsce, nie mniej piękny i elegancki niż w swej kolebce.

Wnętrza w stylu Hampton są niezwykle wysmakowane, harmonijne, eleganckie i przede wszystkim ponadczasowe. Charakterystyczna dla nich kolorystyka to odcienie bieli, beżów i wszelkich niebieskości, od błękitów aż po granat. Bardzo ważną rolę gra również oświetlenie - klasyczne, wykończone niklem, surowym brązem lub mosiądzem, duże, stołowe lampy i abażury z naturalnych materiałów.

Dopełnieniem stylu Hampton i obowiązkowym elementem dekoracji są zarówno wszechobecne koralowce i rozgwiazdy, nonszalancko zdobiące stoliki kawowe czy półki regałów, jak i cięte kwiaty w odcieniach błękitu oraz różu.

Styl Hampton to przede wszystkim bezbłędne zestawienie naturalnego luzu z wyrafinowaną elegancją. W najnowszej kolekcji butiku Mint Grey królują stonowane pastele, które w połączeniu z dodatkami ozdobionymi wzorem marokańskim tworzą wyrafinowaną całość.

Po raz pierwszy w butiku zostały zaprezentowane autorskie projekty marki - tonące w bielach lub błękitach sofa i fotele Cosmopolitan są niczym wisienka na torcie tej wyjątkowej serii.

Mint Grey łączy luźny, nadmorski styl z nowojorskim luksusem. Wszystkie zaprezentowane produkty są dostępne w sklepie internetowym oraz stacjonarnym butiku Mint Grey przy ul. Kopernika w Warszawie.

źródło i zdjęcia: Mint Grey