Luksusowe wolno stojące wanny Meisterstück tak spodobały się odbiorcom, że firma Kaldewei zdecydowała się poszerzyć linię o wanny narożne i przyścienne. Teraz znajdziemy więc odpowiednią do każdej łazienki.

Rynkowy sukces wolno stojących wanien z obudową ze stali emaliowanej należących do luksusowej kolekcji Meisterstück spowodował, że Kaldewei rozszerza ofertę o modele przeznaczone do zabudowy w narożniku lub przy ścianie.

Nowe modele wanien Centro Duo oraz Conoduo z kolekcji Meisterstück z 2 i 3- częściową obudową przekonują nie tylko wyjątkowymi cechami użytkowymi stali emaliowanej, lecz także możliwością różnorodnej zabudowy. W ofercie dostępne są warianty narożne i przyścienne.

Nowe wanny Kaldewei z efektowną obudową mają fabrycznie zamontowany system odpływowy, a ich konstrukcja nie wymaga stosowania nóg ani stelaża, co ułatwia instalację. Dzięki zintegrowanej obudowie ze stali emaliowanej wanny nie trzeba osłaniać żadną dodatkową okładziną.

Elegancka prostota wszędzie pasuje

Oszczędny, purystyczny design wanien Meisterstück Centro Duo i Conoduo jest elegancki i ponadczasowy. Podkreślają go takie detale jak pokrywa odpływu oraz pokrętło przelewu wykonane ze stali emaliowanej w kolorze wanny. Oba nowe modele są dostępne w wariancie prawo- i lewostronnym. Ponadto wszystkie wanny standardowo wyposażone są w powierzchnię ułatwiającą utrzymanie czystości.

Nowoczesna stylistyka i różnorodność modeli w połączeniu z wysokimi walorami użytkowymi stali emaliowanej Kaldewei sprawiają, że wanny Meisterstück idealnie nadają się do luksusowych łazienek. To propozycja dla klientów o wysokich wymaganiach względem designu i jakości.

Obok nowych modeli przeznaczonych do zabudowy w narożniku lub do ściany Kaldewei od 2014 roku oferuje luksusowe wanny wolno stojące Meisterstück. 

źródło i zdjęcia: Kaldewei