Brzydki osad raz po raz pojawiający się na armaturze łazienkowej bywa irytujący. Przyczyną zwykle jest twarda woda. Nowa ściereczka Viledy Anti-Kalk usunie go skutecznie i bez kłopotu.

Ściereczka Vileda Anti-KalkGładka strona ściereczki zbiera wodę, a ta w wypukłe i chropowate gwiazdki usuwa zabrudzenia, nie pozostawiając zarysowań. Dzięki unikalnej technologii do czyszczenia ściereczką Anti-Kalk nie potrzeba detergentów. To ważne szczególnie dla alergików, tych, którzy dbają o środowisko, ale także pozwala co nieco zaoszczędzić.

Dzięki ściereczce Anti-Kalk można zapomnieć o silnej chemii, która do tej pory wydawała się niezbędna, aby nasza armatura lśniła nieskazitelnym blaskiem.

Wprawdzie ściereczka nie powoduje zarysowań, ale przed czyszczeniem wyjątkowo delikatnych powierzchniach warto ją najpierw przetestować w miejscach, które są mało widoczne.

Ściereczkę Anti-Kalk można prać w pralce w niskich temperaturach bez użycia wybielaczy. Tkanina szybko schnie i przez długi czas pozostaje higieniczna.

Cena: 9,99 zł.

źródło i zdjęcia: Vileda