Ten moment, gdy wyciągasz z szafy pachnące świeżością ubrania to jedna z najmilszych chwil poranka? Perełki zapachowe Lenor Unstoppables nie tylko sprawią, że ubrania dłużej zachowają świeżość, lecz także pozwolą ci samodzielnie go skomponować!

Zapach to coś bardzo osobistego. Jego dobór odzwierciedla nasz unikalny styl i szyk. Dlatego nowość Lenor - perełki zapachowe Unstoppables - pozwalają nadać praniu wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju zapach własnej kompozycji. 

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables to pierwszy taki produkt na rynku, dzięki któremu możesz sama miksować aromaty. Ich nowa formuła pozwoli Ci stworzyć swój ulubiony zapach i sprawi, że ubrania zachowają go bardzo długo.

Lenor opracował specjalne skoncentrowane perełki zapachowe, które pozwalają dokładnie kontrolować intensywność zapachu każdego prania. A ponieważ są w 3 wariantach zapachowych, z łatwością możemy łączyć i miksować wonie - w zależności od humoru i nastroju...

Wystarczy wsypać odpowiednią ilość perełek do bębna pralki, potem - jak zwykle - załadować ubrania, dodać środek środek piorący i płyn do płukania tkanin Lenor. Pranie zaskoczy cię świeżością, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłaś.

To dlatego, że perełki zapachowe Lenor Unstoppables mają więcej składników zapachowych (nawet 10-krotnie!) niż w płyny do płukania tkanin Lenor, a do tego technologię FreshLock. Zapach przenika włókna tkanin i pozostaje w nich nawet przez 12 tygodni! Można więc powiedzieć, że Lenor Unstoppables to perfumy dla naszych ubrań, podczas gdy płyn do płukania to woda toaletowa. 

Zapachy Lenor Unstoppables

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables występują w 3 wariantach, łączących takie nuty zapachowe jak: borówka czerwona, kremowa wanilia i cytryna. Można je łączyć ze sobą, a także z ulubionym płynem do płukania tkanin Lenor.

  • Unstoppables Fresh  - połączenie minerałów z aromatem lilii wodnej i świeżymi, zielonymi nutami górnymi nadaje tym perełkom ich morski charakter.
  • Unstoppables Bliss - egzotyczna mieszanka czerwonych jagód i wiśni w połączeniu z białym kwiatem jaśminu i nutą słodkiej brzoskwini.
  • Unstoppables Lavish - luksusowy zapach zainspirowany perfumami, który stanowi połączenie czerwonych róż z nutami brzoskwini.

Wraz z gamą 15 płynów do płukania tkanin Lenor otrzymujemy 45 możliwych kombinacji zapachowych - wystarczająco dużo, aby znaleźć połączenie idealne dla Ciebie i Twoich ubrań, bez względu na Twój styl, nastrój czy... porę dnia!

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables są dostępne w całym kraju od początku kwietnia 2016 roku w sugerowanej cenie detalicznej ok. 21,99 zł za opakowanie. Można je kupić w każdym sklepie, w którym dostępne są płyny do płukania Lenor. 

źródło i zdjęcie