Relaks w wannie przy muzyce? Czemu nie! Dzięki innowacyjnemu systemowi nagłaśniającemu ViSound, który wannę zamienia w głośnik, zrelaksujesz się podwójnie! 

Ciepła kąpiel i ulubiona muzyka - Villeroy & Boch pomaga połączyć te dwie przyjemności dzięki nowemu łazienkowemu systemowi nagłaśniającemu ViSound. Cztery przetworniki dźwięku wannę zamieniają w... głośnik! Brzmienie rozchodzi się w wannie jak w komorze rezonansowej.

System ViSound zawiera 2 głośniki wysokotonowe i 2 niskotonowe, co zapewnia pełny efekt stereofoniczny, a także odbiornik do odtwarzania plików muzycznych, które można uruchomić za pomocą urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, np. smartfonów czy tabletów. Wszystko to zapewnia wyjątkową jakość dźwięków, które można nie tylko usłyszeć, lecz także poczuć - za sprawą rozchodzących się w wodzie wibracji.

System nagłaśniający ViSound jest kompatybilny ze wszystkimi wannami Villeroy & Boch: Quarylowymi® oraz akrylowymi, jak również z wannami z hydromasażem. Jego montaż trwa zaledwie 5 do 10 minut. Cały system ukryty jest w wannie i zamknięty w wodoodpornym pudełku, dzięki temu jest bezpieczny nawet w wilgotnych pomieszczeniach, mimo podłączenia do domowej sieci elektrycznej.

Ponadto ViSound jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze: wystarczy włączyć funkcję Bluetooth na smartfonie lub tablecie, wyszukać ViSound, wybrać "Villeroy & Boch 2: - i gotowe!

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch