Minimalizm nie wychodzi z mody - zwłaszcza w aranżacjach łazienek. Wyróżniająca się oszczędnym wzornictwem kabina prysznicowa typu walk-in wzbogaci ofertę marki Aquaform.

Kabina walk-in Rio Grande to kwintesencja elegancji i wizualnej prostoty. Przezroczysta tafla szkła, dostępna w wariancie przeznaczonym do montażu przy ścianie lub wolnostojąco doda strefie prysznicowej przestronności.

Dzięki wykorzystaniu profilu U kabinę Rio Grande można z łatwością zamocować nawet przy nierównej płaszczyźnie, gwarantując funkcjonalne działanie i najwyższy poziom estetyki.

Zaletą kabiny Rio-Grande jest wykorzystanie w produkcji bezpiecznego szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz typowe dla łazienkowego wnętrza wahania temperatur. Polimerowa powłoka DP active ogranicza powstawanie zabrudzeń i osadów kamiennych, wyrównując powierzchnię tafli i sprawiając, że krople wody nie zatrzymują się na niej. Technologia ułatwia w ten sposób utrzymanie kabiny w czystości.

Nowa propozycja marki Aquaform stanowi ukłon w stronę wielbicieli wyszukanej elegancji. Kabina walk-in Rio Grande doskonale komponuje się z prostymi bryłami podwieszanych mebli i oszczędną wzorniczo deszczownią lub armaturą podtynkową. Dzięki wykorzystaniu przezroczystego szkła i chromowanych detali, z łatwością dopasowuje się każdej aranżacji łazienki.

źródło i zdjęcia: Aquaform