W czwartek 20 października 2016 r. odbędzie się uroczyste otwarcie nowego showroomu COMITOR w warszawskiej Domotece. Na gości czeka mnóstwo atrakcji!

Patronat Czas na WnętrzeComitor to importer wyposażenia kuchennego marek takich jak Blanco (zlewozmywaki, baterie, systemy sortowania odpadów), Best (okapy), Novy (okapy) i Küppersbusch (AGD klasy premium). Dla tych, którzy zechcą odwiedzić nowy showroom w dniu otwarcia, przygotowano szkolenia i prezentacje produktów wymienionych firm, konkursy z nagrodami, upominki oraz degustacje pysznych dań.

Organizatorzy szczególnie serdecznie zapraszają na to wydarzenie architektów, projektantów wnętrz, blogerów oraz przedstawicieli mediów.

Zaproszenie - Comitor

Spotkanie odbędzie się 20 października 2016 r. o godzinie 17 w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka (ul. Malborska 41). Poprowadzi je znana prezenterka telewizyjna Dorota Gardias. Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów!

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa - można to zrobić mailowo (olga@okkpr.pl) lub zadzwonić (882 444 811).

źródło i zdjęcia: Comitor