Już za kilka dni swe podwoje otworzy sklep Komfort w Posnanii. Z tej okazji na poznaniaków czka wiele atrakcji, m.in. rabaty, upominki i porady Doroty Szelągowskiej.

Wszyscy, którzy w pierwszych dniach działalności odwiedzą nowy poznański sklep Komfortu będą mogli skorzystać z rabatu 20% a także spotkać się z Dorotą Szelągowską, projektantką znaną z licznych wnętrzarskich programów telewizyjnych. Pierwszych klientów sklep powita w środę, 19 października o 20.00.

W nowym sklepie w Posnanii Komfort szczególnie zadbał o to, by robienie zakupów było przyjemnością: wnętrze sklepu pełne jest wnętrzarskich inspiracji, a kreatywne sposoby prezentacji towarów ułatwiają wybór tych, które najlepiej spełnią nasze oczekiwania. Jasna, nowoczesna przestrzeń urządzona została zgodnie z aktualnymi trendami: w kolorystyce bieli i czerni z akcentami w kolorze drewna. Nowe meble zaprojektowano tak, aby dywan można było obejrzeć i kupić niczym sukienkę, wykładzinę zamówić przy kawie, a wybór paneli czy podłóg drewnianych przemyśleć i przedyskutować z doradcą na wygodnej sofie.

Weekend atrakcji w sklepie Komfort

Biuro Doroty Szelągowskiej - pokój spotkań

Otwarcie sklepu Komfort w Posnanii uatrakcyjni Dorota Szelągowska. Ambasadorka Komfort spotka się z klientami w piątek, 21 października w godzinach 15 -19. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z indywidualnej porady lub skonsultować swój pomysł na aranżację z najbardziej znaną specjalistką od kreatywnych metamorfoz.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja rabatowa - cały asortyment będzie można kupić o 20% taniej, a ceny wybranych produktów spadną nawet o połowę. Promocja rozpocznie się podczas Nocy Zakupów (19 października w godz. 20 - 24) i potrwa do niedzieli, 23 października. Na pierwszych klientów czekać będą również upominki-niespodzianki.

Nowy salon największej polskiej sieci z materiałami do aranżacji podłóg ma powierzchnię 500 m² mieści się na parterze galerii. W ofercie znajdziemy wszystko na podłogi: panele laminowane i LVT, podłogi drewniane, wykładziny dywanowe i elastyczne oraz szeroki wybór dywanów w różnych stylach. Uzupełnieniem są akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.

Marka Komfort słynie również z profesjonalnego doradztwa oraz szerokiej gamy usług związanych z montażem i pielęgnacją podłóg.

Lokalizacja: Posnania, poziom 0 - Poznań, ul. Pleszewska 1

Godziny otwarcia w dniach 19-23 października 2016:

  • środa: 20.00 - 24.00 (Noc Zakupów)
  • czwartek 10:00 - 22.00
  • piątek 10.00 - 23.00
  • sobota 10:00 - 22.00
  • niedziela 10.00 - 21.00

źródło i zdjęcia: Komfort