Za pomoca nowego blendera Philips zrobisz nie tylko pełen witamin koktajl, lecz także rozgrzewającą jarzynową zupę krem. To dlatego, że urządzenie nie tylko rozdrabnia, lecz także gotuje!

Zamiast miksować w jednym pojemniku, a potem przekładać zawartość do garnka, żeby podgrzać, chciałabyś przygotowywać zupy i sosy w jednym urządzeniu od A do Z? Z nowym blenderem Philips Avance HR2099 to możliwe! Wszystko dzięki dodatkowej funkcji gotowania.

Blender HR2099 ma 6-ramienne ostrze ProBlend i może działać z 4 prędkościami, więc miksuje i rozdrabnia doskonale. Ale w odróżnieniu od większości blenderów, którymi możesz przyrządzić, np. zdrowy koktajl lub gładki sos,  pozwala szybko przygotować np. zupę krem.

Dzbanek blendera o pojemności 2 l jest szklany, a więc odporny na zarysowania i wysoką temperaturę. Możesz więc warzywa ugotować, a potem zblendować w tym samym urządzeniu i od razu podać zupę krem. dzięki temu przygotowanie zdrowego posiłku jest jeszcze prostsze i szybsze.

Jak używać blendera z funkcją gotowania?

Blender Philips Avance HR2099 ma 4 wstępnie ustawione programy, które pomogą ugotować w 25 minut zupę krem, zupę z kawałkami warzyw, kompot lub sos. Jest też ręczny tryb gotowania, który pozwala ustawić czas i temperaturę na 60°C, 80°C lub 100°C.

Rekomendowane ceny detaliczne blenderów gotujących wynoszą:

  • Cooking Blender HR2099/90 - 1029 zł,
  • Cooking Blender HR2098/30 - 1029 zł.

źródło i zdjęcia: Philips