Lampy stojące tworzą klimat i są ozdobą wnętrza, ale przede wszystkim zapewniają dobre oświetlenie np. gdy czytamy w ulubionym fotelu. Designerskie lampy LivarnoLux doskonale sprawdzą się w obu tych rolach. Od czwartku będzie można je kupić w sklepach Lidl.

W czwartek 26 stycznia 2017 roku w sklepach Lidl pojawi się nowa kolekcja artykułów wnętrzarskich. Szczególną uwagę warto zwrócić na lampy stojące LivarnoLux - nowoczesne, designerskie i bardzo praktyczne!

Lampa stojąca LivarnoLuxDo wyboru będzie m.in. kilka modeli lamp stojących na metalowej podstawie w kolorze matowego niklu (cena 129 zł), lampy na modnym drewnianym trójnogu (cena 333 zł) oraz lampy wiszące (99 zł), znakomicie nadające się nad stół. Wszystkie mają źródło światła LED i proste abażury z tkaniny w kolorze ecru lub taupe, tak więc pasować będą praktycznie do każdego wnętrza. Można też je swobodnie zestawiać.

To doskonała okazja, by odświeżyć nieco aranżację salonu lub sypialni, i zapewnić praktyczne oświetlenie, które pozwoli nam wygodnie poczytać książkę na kanapie, a w razie potrzeby da się przenieść w inne miejsce.

Oprócz designerskich lamp w najnowszej wnętrzarskiej kolekcji Lidla znajdziemy utrzymane w podobnej kolorystyce pledy i poduszki ozdobne oraz zasłony, dekoracyjne lampiony, a także praktyczne komody z 3 szufladami.

źródło i zdjęcia: Lidl