Wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wyposażeniem wnętrz, Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają w dniach 14 - 17 marca 2017 r. do Poznania na targi HOME DECOR - najważniejszą w kraju prezentację wnętrzarskich nowości i inspiracji.

Patronat Czas na Wnętrze

Wydarzenie jest idealną okazją dla handlowców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami w branży wyposażenia wnętrz. Zaprezentuje je 160 firm z różnych części świata w ramach czterech bloków tematycznych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia i artykułów do kuchni i łazienki.

Prestige Zone

Już po raz drugi na targach HOME DECOR obecna będzie Strefa Marek Premium Prestige Zone. To specjalne miejsce dla przedsiębiorców i projektantów, którzy posiadają w swojej ofercie produkty przeznaczone dla wymagającego grona klientów. Głównym kryterium oceny nie jest w tym przypadku cena - najważniejsze jest wzornictwo, jakość wykonania oraz rodzaj zastosowanych materiałów. Na wystawie będzie można zobaczyć wyselekcjonowane obiekty ceramiczne, oświetlenie, tekstylia oraz meble. 

Bloggers Zone

Bloggers Zone to z kolei inicjatywa grupy opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. Tym samych powstanie ciekawa przestrzeń mieszkalna, pełna inspiracji i pomysłów. Tworzenie aranżacji odbędzie się pierwszego dnia targów. Wystawę będzie można oglądać przez cały ich okres.

Szkolenia dla profesjonalistów

HOME DECOR obejmuje także cykl szkoleń skierowanych do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. W ich trakcie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, odpowie na pytanie, jak stworzyć skuteczny PR sklepu dekoracyjnego, aby więcej sprzedawać i jak prowadzić marketing sensoryczny w  mediach społecznościowych. Przedstawi także najnowsze tendencje w tkaninach obiciowych i dekoracyjnych na kolejny sezon.

Doborowe towarzystwo

Targom HOME DECOR towarzyszyć będą targi Meble Polska - największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo - Wschodniej - oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena DESIGN, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Tym razem gośćmi specjalnymi areny DESIGN będą Nipa Doshi i Jonathan Levien - założyciele hindusko - szkockiego studia Doshi Levien. Łącznie na targach będzie można zapoznać się z ofertą blisko 500 firm i marek. Targi HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE POLSKA odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów.

Bezpłatny bilet wstępu na wszystkie trzy wydarzenia można pobrać ze strony organizatora: homedecor.pl (konieczna rejestracja w serwisie www.mtp24.pl)