Firma LG zaprezentowała właśnie najnowsze telewizory OLED, w tym model o innowacyjnym designie i koncepcie "Picture-on-Wall", który otwiera prawdziwą rewolucję technologiczną i wnętrzarską.

W tym roku LG rozpoczyna rewolucję w designie wprowadzając na salony innowacyjną linię telewizorów OLED na czele z "przyklejanym" do ściany modelem LG OLED SIGNATURE W. LG wyposażyło go w najdoskonalszą matrycę dostępną na rynku, dzięki czemu zagwarantowała klientom doskonałe wrażenia filmowe. Technologia OLED od LG pozwala na uzyskanie obrazu doskonałego z nieskończoną czernią i nasyconymi, bogatymi kolorami.

Najnowszy LG OLED SIGNATURE W7, to oprócz pokazu ogromnych możliwości technologicznych, przełomowa konstrukcja wpisująca się w najnowsze trendy designu. Firma LG stale poszukuje unikatowych kierunków wzorniczych, współpracując z wieloma cenionymi artystami takimi jak Tokujin Yoshioka, Ron Arad czy Zinoo Park, którzy zainspirowani najnowszymi produktami, tworzą wyjątkowe dzieła.

Innowacyjne wzornictwo serii W7 jest oparte na stosowanej przez LG zasadzie "mniej znaczy więcej", zgodnie z którą, aby podkreślić piękno samego ekranu, zrezygnowano ze wszystkich zbędnych elementów. Niesamowicie smukły panel OLED, który w 65-calowym modelu ma zaledwie 2,57 mm, można zainstalować bezpośrednio na ścianie, używając jedynie magnetycznych uchwytów, dzięki którym telewizor idealnie do niej przylega. Wyjątkowe wzornictwo modelu W7 w połączeniu z matrycą OLED sprawia, że użytkownik ma wrażenie jakby patrzył przez okno, a nie na ekran telewizora.