Nowy panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano urzeka od pierwszego spojrzenia i pierwszego dotyku. Został wykonany z wysokiej jakości materiału mineralnego o ciepłej w dotyku i gładkiej jak jedwab powierzchni, łatwej do utrzymania w czystości.

Natryski bezbrodzikowe cieszą się dużym zainteresowaniem, trudno się temu dziwić. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne zwiększenie przestrzeni aranżacyjnej w łazience. Nowy panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano ma wyjątkowe zalety. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach, a dzięki umieszczonemu z boku odpływowi zapewnia maksymalnie dużą przestrzeń podczas korzystania z prysznica. Komfortu pod natryskiem nie zakłóca odpływ ani gromadząca się w nadmiarze woda.

Wyjątkowy materiał

Zalety zastosowanego materiału odczuwamy już przy pierwszym dotknięciu. Materiały mineralne zajmują obecnie ważną pozycję jako tworzywo stosowane w nowoczesnych łazienkach. Surowiec, z którego wykonano panel, składa się z mineralnego wypełnienia i mieszanki żywic, dzięki czemu posiada wyjątkowe właściwości. W odróżnieniu od metalu, szkła i ceramiki jest bardzo przyjemny, wręcz jedwabisty w dotyku. Jego całkowicie homogeniczna struktura zapewnia odporność i wytrzymałość. Kolejną zaletę stanowią właściwości higieniczne - powierzchnie materiałów mineralnych bardzo łatwo utrzymać w czystości.

Pełna i wyrafinowana forma

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano będzie długo cieszył jego użytkowników. Jest to możliwe nie tylko dzięki zastosowanemu materiałowi, którego powierzchnia ma również właściwości antypoślizgowe, ale także dzięki starannie opracowanemu wzornictwu. Wszystkie miejsca krytyczne w szczególności odpływ, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodę przy czyszczeniu. Po zdjęciu pokrywy należy wyjąć lekki oraz praktyczny koszyczek i w razie potrzeby go przepłukać.

W panelu do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano wiele elementów jest wstępnie zamontowanych w fabryce. Również folia uszczelniająca została zintegrowana z produktem na etapie produkcji. Zapewnia to duże bezpieczeństwo dla instalatora i dla klienta.

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano jest dostępny w sprzedaży w różnych rozmiarach od 1 kwietnia 2017.