Połączenie bieli i elementów drewnianych to wyróżnik najnowszej kolekcji Arendal od Black Red White. System to udany mariaż stylu skandynawskiego z lekką nutą nowoczesności. W całej linii można znaleźć komodę, szafkę RTV, dwie witryny i półkę, którymi można zaaranżować pokój dzienny oraz jadalnię.

Kolekcja Arendal to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalny styl. Kontrastujące z delikatną bielą mebli akcenty z bejcowanego drewna bukowego pojawiają się na rogach brył oraz w przestrzeniach pomiędzy szufladami. Efektowne żłobienia frontów nadają meblom nowoczesnego i niecodziennego charakteru oraz przyciągają wzrok.

Kolekcja składa się z kilku uniwersalnych elementów, które można łączyć i zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Efektowne witryny dostępne w dwóch wariantach szerokości do wyboru dodadzą elegancji pomieszczeniu. Za przeszklonymi frontami można wyeksponować dodatki, które podkreśli energooszczędne oświetlenie LED. Kącik telewizyjny można zaaranżować za pomocą niskiej, ale szerokiej szafki RTV.

Tuż nad szafką można zamontować wiszącą półkę, idealną do eksponowania pamiątek po podróżach i dekoracji. Półki będą dobrze prezentowały się samodzielnie, jak i w duecie, gustownie zapełniając powierzchnię pustej ściany. Pakowna komoda Arendal, wyposażona w trzy szuflady oraz dwie boczne otwierane szafki, będzie pomocna przy uporaniu się z nagromadzonymi drobiazgami, które wolelibyśmy ukryć przed wzrokiem gości.

Meble z kolekcji Arendal wyposażone zostały w system cichego samodomykania frontów. Wystarczy delikatnie popchnąć szufladę lub front szafki, by mechanizm niemal bezszelestnie połączył je z linią korpusu. To funkcjonalne rozwiązanie zapewnia wygodę i najwyższy komfort korzystania z mebli każdego dnia.

O ich bezpieczeństwo dba mocne hartowane szkło zastosowane we frontach witryn.

W skład kolekcji Arendal wchodzą:

  • Komoda - KOM2D3S/161
  • Półka - POL/160
  • Szafka RTV - RTV2D/1611
  • Witryna - REG2D2W/101
  • Witryna - REG1D1W/67