Poprawa samopoczucia, redukcja stresu i napięcia, lepsza zdolność zapamiętywania - to tylko nieliczne z zalet, jakie przynosi nam cisza. Ma ona zbawienny wpływ na nasze ciało i umysł. Niestety, we współczesnym świecie cisza jest towarem deficytowym. Dlatego warto szukać jej w codzienności, wybierając sprzęty domowe, które nas jej nie pozbawią. Odkurzacz UltraSilencer™ Zen od Electrolux pozwoli nam czerpać radość z ciszy nawet przy wykonywaniu obowiązków domowych.

Strefa ciszy w Twoim domu

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się komfortowo. Znaleźć ukojenie po ciężkim dniu pełnym wyzwań. Mieć możliwość relaksu i odpoczynku. To przestrzeń stanowiąca naszą oazę spokoju, w której powinniśmy otaczać się przyjemnymi dla nas, kojącymi dźwiękami, niezakłóconymi nawet odgłosami wydawanymi przez sprzęty domowe.

Na taką potrzebę odpowiada odkurzacz UltraSilencer™ Zen. Wydaje on dźwięki o poziome natężenia zbliżonym do zwyczajnej rozmowy - 58 decybeli. Podczas odkurzania można rozmawiać z bliskimi, słuchać muzyki, oglądać telewizję czy po prostu cieszyć się ciszą. Nic nie zakłóci spokoju domowników ani sąsiadów, a Ty możesz odkurzać nawet, gdy Twoje dziecko smacznie śpi.

Technologia w służbie

...spokoju

UltraSilencer™ Zen to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania technologiczne, umożliwiające zachowanie ciszy podczas sprzątania. Na system Silent Zen™ składa się innowacyjna technologia izolacji silnika, która zapewnia niespotykanie cichą pracę. Bardzo ważny jest również aerodynamiczny i gładki profil wewnętrzny ssawki Silent Zen™, dzięki któremu obniżony został poziom natężenia dźwięków, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych rezultatów sprzątania.

Wysoką wydajność przepływu powietrza gwarantuje rura AeroPro™ o średnicy 36 milimetrów, natomiast ssawki AeroPro™ 3w1 ułatwiają sprzątanie trudno dostępnych miejsc w całym domu, takich jak narożniki, schody czy przestrzenie między meblami.

...zdrowiu

Electrolux UltraSilencer™ Zen został stworzony także z myślą o alergikach – posiada bowiem najlepsze parametry filtracji powietrza, dzięki zmywalnemu filtrowi Allergy Plus, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki, zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny. Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko reakcji alergicznych. Modele EUS8ANIMAL oraz EUS8ALRGY zostały odznaczone znakiem jakości ECARF - Fundacji Europejskiego Centrum Badań Alergii, jako produkty przyjazne alergikom. Co również istotne, wszystkie modele odkurzaczy Zen są rekomendowane przez BAF - British Allergy Foundation.

...środowisku

Ponadto odkurzacz pozwala oszczędzać energię - zużywa jej o połowę mniej niż standardowy odkurzacz o mocy 2100W, przy zachowaniu tego samego poziomu wydajności. UltraSilencer™ Zen to technologiczne innowacje, pozostające w zgodzie z filozofią ZEN - pełne spokoju, wyciszenia i równowagi.

Bo cisza jest nasza!

UltraSilencer™ Zen to najcichszy odkurzacz marki Electrolux. Powstał z myślą o potrzebach współczesnych konsumentów, którzy poszukują w swojej codzienności wytchnienia i odpoczynku, którzy starają się odnaleźć własną strefę ZEN. Electrolux wie, jak ważna dla funkcjonowania człowieka jest cisza. UltraSilencer™ Zen pozwala cieszyć się jej wszystkimi korzyściami nawet podczas sprzątania.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • EUS85BR 999 zł
  • EUS8ANIMAL 999 zł
  • EUS89TM 1299 zł 
  • EUS8GREEN 899 zł
  • EUS8ALRGY 999 zł 
  • EUS87DBM 999 zł