Miękkie, kolorowe, nowoczesne łóżko tapicerowane Elektra to prawdziwy must have 2018 roku. Dostępne w ofercie Comforteo rozwiązanie zachwyca niezwykłym designem nawiązującym do kolonialnego stylu.

Elektra wpisze się w aranżację romantycznych, jak i współczesnych sypialni. Model łóżka tapicerowanego od Comforteo zachwyca kunsztem wykonania. Głębokie piki, które wydobywają z zagłówka przyjemne dla oka krągłości są zasługą pracy doświadczonych specjalistów. Taki rodzaj zdobienia najlepiej prezentuje się w towarzystwie tkanin o soczystych kolorach, które sprawiają, że Elektra staje się głównym punktem aranżacji. Łóżko, dzięki swoim delikatnym kształtom, nadaje wnętrzom przytulnego charakteru.

Z pojemnikiem czy bez?

Łóżko tapicerowane Elektra od Comforteo może zostać wyposażone w trwały i bezawaryjny pojemnik na pościel. Stelaż pojemnika jest wykonany ze stabilnej, metalowej ramy oraz dwóch rzędów 24 elastycznych listew. Budowa stelaża wpływa na dodatkowy komfort użytkowania materaca oraz jego żywotność. Natomiast jego podnoszenie i opuszczanie wsparte jest mechanizmem podnośników gazowych, dzięki czemu czynności te są bezpieczne i lekkie - bez względu na wiek i kondycję użytkownika.

Do większych i nieco mniejszych sypialni

Niezwykłą zaletą łóżka tapicerowanego Elektra jest jej dostępność w dwóch wersjach - SLIM oraz STANDARD. Pozwala to na cieszenie się wygodą i urodą modelu w pomieszczeniach o różnych rozmiarach. Wyjściową formą jest wersja STANDARD o masywniejszych i grubszych płozach, które licują się z zagłówkiem. Łóżko tapicerowane Elektra dostępne jest z zagłówkami w trzech wysokościach - 86 cm, 106 cm oraz 126 cm.

Do koloru, do wyboru

W zależności od wystroju sypialni łóżko tapicerowane Elektra dostępne jest w wielu modnych wersjach kolorystycznych. Tkaniny Comforteo to wysokiej jakości materiały, które wpiszą się w aranżację każdego wnętrza. W ofercie Comforteo znajdują się soczyste, gładkie tkaniny, jak i obicia w naturalnych kolorach czy z delikatnymi wzorami. Do koloru tkaniny można dobrać nóżki, które dostępne są w czterech wariantach: orzech, olcha, wenge oraz chrom.