Obecnie panuje moda na częste metamorfozy wnętrz, jednak takie, które nie nadwyrężą domowego budżetu. Do ich przeprowadzenia potrzebny jest nie tylko dobry pomysł i śledzenie najnowszych trendów, ale również dobra baza, która pozwoli na zabawę dodatkami. Warto zatem ściany i podłogi zaaranżować w neutralnych barwach, by móc dowolnie miksować akcesoria. Taką możliwość daje nam kolekcja płyt wielkoformatowych Torano od Ceramiki Tubądzin w odcieniach złamanej bieli oraz szarości. Ich ponadczasowy wygląd może stanowić motyw przewodni aranżacji oraz jednocześnie idealnie sprawdzi się jako tło dla pastelowych pledów, miedzianych lamp czy ciemnych waz.

Wielkoformatowe płyty to niezaprzeczalny trend wnętrzarski ostatnich miesięcy. Tubądzin, tworząc markę Monolith, zaproponował gresy w wielu formatach i odsłonach, które obrazują potęgę kamienia. Te z kolekcji Torano dostępne są w dwóch wersjach wykończeń – matowym i lappato. Dzięki stonowanym barwom i szerokiej dostępności rozmiarów pozwalają aranżować przestrzeń na wiele sposobów. 

Kreatywny mix

Płyty z kolekcji Torano o fakturze przypominającej kamień występują w dwóch odcieniach – jasnoszarym i złamanej bieli. To kolory niezwykle neutralne, które otwierają przed nami wiele możliwości doboru efektownych dekoracji do domu. Architekci Ceramiki Tubądzin zaaranżowali sypialnię, która dopełniona została pastelowymi oraz miedzianymi dodatkami. Wielkie łózko z szarym wezgłowiem, pledy oraz drewniany stolik tworzą pomieszczenie ciepłe i sprzyjające relaksowi. Płyty Torano White pokryły nie tylko podłogi, ale również ściany, tworząc spójną przestrzeń, która w żaden sposób nie jest zimna. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych akcesoriów, które możemy dowolnie ze sobą łączyć.

Zdecydowana czy subtelna?

Drugą z propozycji aranżacji prezentowanych przez Tubądzin jest salon urządzony z wykorzystaniem gresów Torano Grey. Ich subtelny szary odcień został przełamany głębokim granatem. Całość została dopełniona czarnymi dodatkami. Z płytami Torano Grey otrzymujemy klasyczną elegancję, która nigdy się nie nudzi.

Więcej informacji o kolekcjach wielkoformatowych gresów Monolith na http://www.tubadzin.pl/monolith/