Haczyki są elementami, których w żadnej łazience zabraknąć nie może. Często jednak o nich nie myślimy jako o ważnym detalu - zarówno praktycznym, jak i dopełniającym wystrój naszej łazienki. Odpowiednio wybrany wieszak jest jednak bardzo ważnym elementem - wszak diabeł tkwi w szczegółach!

Wieszak do Twojej łazienki

Możemy na nich powiesić mokre ręczniki, zawiesić szlafrok lub piżamę. Mogą służyć też do zawieszenia torby po treningu czy suszarki do włosów. Wieszaki mają wiele funkcji i znajdują się w każdej łazience. Dlaczego więc ich wyborowi poświęcamy tak mało czasu? 

Wieszaki, które wybierzesz dla Twojej łazienki, powinny doskonale komponować się z wnętrzem. Jeśli w wystroju mieszkania stawiasz na minimalizm i pozbywasz się zbędnych ozdób, możesz wybrać jedną z podstawowych propozycji marki TIGER, które dostępne są w portfolio firmy CORAM. Haczyk, taki jak Hook Simple to najprostsze z możliwych rozwiązań. Stalowy kolor i niezwykle oszczędny design sprawiają, że nie będzie kłócił się z żadnym wnętrzem. Możesz też wybrać propozycję bardzo prostą, ale niebanalną, taką jak model Oval. Jego obła forma będzie doskonale prezentować się w każdym wnętrzu.

Fantazyjne rozwiązania

Wieszak jest elementem, z którym możemy odrobinę poeksperymentować. Ze względu na niewielkie rozmiary trudno o przedobrzenie – wszak nie zdominuje wnętrza nawet najbardziej fantazyjny kształt haczyka. Wieszaki z serii Blossom marki TIGER charakteryzuje ciekawy, nawiązujący do roślinnych motywów kształt, który ożywi łazienkę. Jeśli chcesz postawić na niewymuszoną elegancję, koniecznie zapoznaj się z serią French Lily. Model ten również nawiązuje do kwiatów, jednak jego design jest o wiele bardziej stonowany i romantyczny.

Zarówno w nowoczesnych, jak i rustykalnych wnętrzach świetnie wyglądać będzie wieszak Circles marki TIGER – on także dostępny jest w ofercie firmy CORAM. Wieszak ten wygląda jakby był wykonany z czarnego, ściśle oplecionego wokół siebie sznura. Doskonale komponuje się więc z designem odwołującym się do naturalnych materiałów, jak i z nowoczesnym minimalizmem industrialnych, surowych wnętrz.

Haczyki dla całej rodziny

Im więcej osób korzysta z łazienki, tym trudniej utrzymać w niej porządek i trudniej o wolne miejsce na wieszaku. W przypadku rodzinnej łazienki warto postawić na rozwiązania, które każdemu zapewnią komfort użytkowania. Haczyki marki TIGER takie jak Rack Basic i High Five Large zapewnią wystarczająco dużo miejsca każdemu domownikowi.

Natomiast najmłodsi członkowie rodziny na pewno ucieszą się, kiedy w łazience znajdzie się wieszak przeznaczony tylko i wyłącznie dla nich. Także tutaj można liczyć na szeroki wybór produktów marki TIGER. Seria Kiddy to aż cztery różne, kolorowe haczyki ze zwierzęcymi motywami – każde dziecko na pewno znajdzie swój ulubiony wzór.

Kupując haczyki łazienkowe nie dajmy się zwieść niskiej jakości. Pamiętajmy, że nasza łazienka czy pokój kąpielowy zasługują na rozwiązania funkcjonalne i praktyczne, które będą służyć naszej rodzinie przez długie lata.