Kuchnia jest sercem domu - miejscem, w którym możemy razem gotować i cieszyć się czasem spędzanym przy wspólnym wykonywaniu codziennych czynności, a zlew kuchenny to ta jej część, przy której każdy z nas zatrzymuje się wiele razy każdego dnia.

GROHE wyznacza nowe standardy, dzięki którym korzystanie ze zlewozmywaka kuchennego staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze - to idealne połączenie formy i funkcjonalności w nowoczesnych wydaniu.

Dzięki funkcji PerfectMatch nowe produkty w portfolio marki GROHE nie tylko pasują do każdego rodzaju zabudowy kuchennej, ale mogą być również łączone z bateriami kuchennymi i systemami wodnymi z oferty GROHE Blue oraz GROHE Red.

Ponadto, dzięki systemowi QuickFix, zlewozmywaki kuchenne można bez trudu zainstalować w ciągu kilku minut. Na szczególną uwagę zasługują takie funkcje, jak zmniejszająca hałas izolacja GROHE Whisper czy funkcja automatycznego usuwania odpadów.

Odpowiedni do każdej kuchni i dla każdego stylu życia

Zlewozmywaki kuchenne o minimalnej głębokości 16 cm pasują do każdej kuchni - zarówno jako standardowe zlewozmywaki wbudowane jako zlewy podblatowe, jak i jako modele płaskie. Użytkownicy mają do wyboru 8 różnych wzorów - od klasycznego po nowoczesny, a także 2 gatunki i różne grubości stali.

Co więcej, do zlewozmywaków można dołączyć praktyczne akcesoria, na przykład deski do krojenia lub tarki. Dodatkowo przelew - dostępny dla wszystkich zlewozmywaków GROHE - pozwala uniknąć rozlewania wody nawet w przypadku pozostawienia odkręconych kranów, a dokładne odprowadzanie wody zapewnia eleganckie, romboidalne wykończenie dna zlewozmywaka.

W ofercie GROHE...

GROHE proponuje cztery doskonale harmonizujące i kompletne zestawy w popularnych liniach Bau, Eurosmart, Concetto i Minta. Dzięki tak bogatej ofercie każdy znajdzie produkty spełniające jego oczekiwania.